W celu dostosowania się do wymagań różnych klientów, sklep www.decant.pl oferuje kilka sposobów dostawy zamówionych fiolek:

 

1. W niektórych przypadkach możliwy jest odbiór osobisty zamówionych produktów w siedzibie firmy. Aby odebrać towar osobiście, należy niezwłocznie po złożeniu zamówienia skontaktować się telefonicznie w celu ustalenia warunków odbioru. Odbiór osobisty jest całkowicie darmowy. Płatności za zakupiony towar można dokonać wcześniej na stronie sklepu www.decant.pl lub gotówką przy odbiorze.
2. Poczta Polska list polecony ekonomiczny (5,99 zł) - jest to najtańszy sposób wysyłki zamówionych towarów. Minimalny czas dostawy wynosi 3 dni robocze. Płatność przelewem bankowym lub za pomocą Przelewy24.
3. Poczta Polska list polecony priorytetowy (6,99 zł) - przewidywany czas dostawy to 1 dzień roboczy. Płatność przelewem bankowym lub za pomocą Przelewy24.
4. Poczta Polska przesyłka pobraniowa priorytetowa (17,99 zł) - umożliwia zapłacenie za zamówione towary przy odbiorze przesyłki. Przewidywany czas dostawy to 1 dzień roboczy.
5. Paczkomaty 24/7 (9,99 zł) - czas oczekiwania na dostawę to około 1-2 dni robocze od momentu nadania zamówienia. Problemem bywają przepełnione automaty, które powodują, że możliwość odbioru przesyłki przesuwa się na kolejne dni. Płatność przelewem bankowym lub za pomocą Przelewy24.
6. Przesyłka kurierska (16,99 zł) - wsystkie przesyłki realizowane są za pomocą firmy kurierskiej K-EX. Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień roboczy od momentu nadania. Jest to najszybszy sposób zrealizowania zamówienia. Przesyłki dostarczane są w dni robocze do godziny 17:00. Po przygotowaniu paczki do wysłania, poinformujemy e-mailowo o jej numerze oraz przewidywanym terminie doręczenia. Firma K-EX świadczy usługę śledzenia przesyłki - aby sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się przesyłka należy na stronie  http://kurier.k-ex.pl/tnt.php wpisać numer przesyłki i kliknąć "szukaj". Płatność przelewem bankowym lub za pomocą Przelewy24.

 

Wszystkie przesyłki gotowe są do wysłania najpoźniej następnego dnia roboczego po opłaceniu zamówienia.

 

Zamówienia na kwotę powyżej 300 zł wysyłane są na koszt sklepu www.decant.pl za pomocą paczkomatów.

 

Bez względu na ilość jednorazowo zamówionych fiolek, koszty przesyłki są stałe.