Aktywne filtry

Decant to hurtownia, w której znajdziesz także opakowania kosmetyczne wykonane ze szkła lub z plastiku. W naszej ofercie umieściliśmy między innymi pochodzące z recyklingu pojemniki nadające się do użytku wielokrotnego, które stanowią doskonały sposób przechowywania kosmetyków różnego rodzaju. Butelki, buteleczki, słoiki, słoiczki i inne pojemniki przydatne w branży beauty. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą opakowań kosmetycznych wysokiej jakości. Opakowania plastikowe na kosmetyki od Decant to jakość w atrakcyjnej cenie!

Do czego przydadzą się opakowania kosmetyczne, które znajdziesz w hurtowni Decant?

Współcześnie coraz więcej osób zwraca uwagę na skład używanych przez siebie kosmetyków, stąd rosnąca popularność produktów naturalnych. Jeżeli więc Twoja firma produkuje kosmetyki naturalne, to z pewnością zastanawiasz się nad tym jakie ekologiczne opakowania na kosmetyki najlepiej wybrać. Oferta naszego sklepu to zarówno opakowania szklane na kosmetyki, jak i pojemniki wykonane z tworzywa, w tym pochodzącego z recyklingu. Plastikowe pojemniki kosmetyczne oraz ich szklane odpowiedniki pozwolą na bezpieczne przechowywanie i dystrybucję następujących produktów:

  • kremów,
  • toników,
  • balsamów do ciała,
  • olejów,
  • mydła,
  • pomadki,
  • odżywek do włosów.

Wszystkie opakowania są wyposażone w dopasowane do nich nakrętki, ale możesz zdecydować się także na zakup butelek z pompką pozwalającą na wygodne używanie produktów takich jak balsamy czy kremy. Sklep Decant oferuje duży wybór pojemników do przechowywania przydatnych także w domu.

Plastikowe opakowania na kosmetyki, czyli opakowania wielokrotnego użytku

Klienci kupują kosmetyki ekologiczne, co wpływa także na to, że często szukają opakowań nadających się do ponownego wykorzystania. Dlatego, jeżeli chcesz sprostać ich wymaganiom postaw na eko opakowania na kosmetyki. Hurtownia Decant oferuje szklane opakowania na kosmetyki naturalne, które można ponownie napełniać. To świetna wiadomość do firm chcących zmniejszyć ilość produkowanych śmieci. Zaoferuj swoim klientom nie tylko gotowe produkty w plastikowym lub szklanym pojemniku, ale także puste opakowania na kosmetyki, które napełnisz wybranym przez kupującego produktem. W ten sposób nasza hurtownia opakowań na kosmetyki wpisuje się w nurt eko, do którego popierania serdecznie zachęcamy. Dbamy o to, aby każdy nasz produkt spełniał wymogi stawiane opakowaniom kosmetycznym. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szkło, czy na plastik, możesz mieć całkowitą pewność, że tworzywo, z którego wykonany jest dany pojemnik, odpowiednio zabezpiecza znajdujący się w nim kosmetyk.

Jak najlepiej pakować naturalne kosmetyki

Opakowanie powinno przede wszystkim odpowiednio zabezpieczać znajdujący się w nim produkt. Równie ważne jest to, aby kosmetyki umieszczone w pojemniku były dostępne, czyli aby można je było wygodnie wydobywać. W tym celu warto zainwestować w pompki nakręcane na butelkę zawierająca balsam, szampon czy odżywkę. Dostosuj opakowanie do oczekiwań swoich klientów.

Do naszej oferty dołączyliśmy także opakowania na próbki kosmetyków, które można dołączać do zamówienia składanego podczas zakupów w Twojej firmie. Jest to rozwiązanie idealne, jeżeli chcesz poinformować o promocjach i nowych produktach pojawiających się w Twoim sklepie. Jeżeli nie jesteś pewien, jakie opakowanie sprawdzi się najlepiej przy przechowywaniu oferowanego przez Ciebie produktu, zapraszamy do kontaktu. Udzielimy niezbędnych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami. Sprawdź naszą ofertę online na opakowania na kosmetyki. Sklep Decant poleca swoje doskonałej jakości produkty!