Aktywne filtry

W hurtowni Decant kupisz profesjonalne opakowania farmaceutyczne szklane i plastikowe. Przechowywanie farmaceutyków wymaga zastosowania opakowań spełniających określone wymagania. Głównym zadaniem opakowań farmaceutycznych jest to, aby znajdujące się w nich leki, suplementy i inne wyroby medyczne były chronione przed negatywnym działaniem wilgoci, temperatury oraz światła słonecznego. Opakowania farmaceutyczne z plastiku lub szkła muszą zagwarantować stabilność fizykochemiczną znajdujących się w nich preparatów.

słoiczek

Jak właściwie przechowywać wyroby medyczne?

Butelki farmaceutyczne wykonane z tworzyw sztucznych lub ze szkła należą do produktów, które są zaprojektowane specjalnie z myślą o rynku medycznym. Pozwalają na bezpieczne przechowywanie suplementów, gotowych leków oraz komponentów niezbędnych do ich przygotowania. Dostępne w naszej ofercie opakowania farmaceutyczne ze szkła to solidne produkty, które cechuje wysoka jakość i niezawodność. Szklane opakowania farmaceutyczne są niezastąpione w przypadku przechowywania i sprzedaży produktów takich jak leki na bazie alkoholu. Szkło nie wchodzi w reakcje ze znajdującymi się w nim produktami, dzięki czemu umieszczone w nim lekarstwa nie zmieniają swojego składu. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich opakowań dostępnych w naszej hurtowni.

Solidne butelki farmaceutyczne

Opakowania na produkty medyczne muszą charakteryzować się najwyższą jakością, szczególnie ważna jest zgodność z normami, które powinny spełniać produkty mające bezpośrednią styczność z farmaceutykami. Opakowania farmaceutyczne plastikowe oraz szklane muszą być dopuszczone do kontaktu z lekami, tylko takie spełniają potrzeby aptek. Jest to szczególnie ważne, ponieważ leki często składają się z komponentów, które mogą wpływać na opakowania, co z kolei może odbić się negatywnie na składzie leków. Sprzedawane przez nas butelki farmaceutyczne wykazują najwyższą jakość, jaka jest wymagana do przechowywania wyrobów medycznych.

opakowania na kosmetyki

Decant – hurtownia opakowań farmaceutycznych

Hurtownia internetowa Decant oferuje swoim klientom szklane i plastikowe opakowania farmaceutyczne najwyższej jakości. Mamy produkty w różnych kształtach, są to więc butelki, słoiki różnej wielkości, fiolki itp. Wszystkie dostępne u nas produkty zostały dopuszczone do kontaktu z lekami, można więc bezpiecznie pakować w nie syropy, tabletki itp. Składając zamówienie, możesz mieć całkowitą pewność, że otrzymasz opakowania przeznaczone do przechowywania i sprzedaży leków, które charakteryzują się najwyższą jakością.

Nasza oferta to nie tylko opakowania farmaceutyczne, sklep Decant prowadzi także sprzedaż opakowań szklanych i plastikowych służących do przechowywania produktów spożywczych, kosmetyków itp. Szczelne słoiki i butelki farmaceutyczne sprawdzają się doskonale w aptece, ale mogą się przydać także w warunkach domowych. Zapraszamy serdecznie do zamówienia opakowań szklanych lub plastikowych dostępnych w naszej ofercie online. Gwarantujemy szybką dostawę zakupionych produktów. Jeśli interesują Cię najwyższej jakości opakowania farmaceutyczne - hurtownia Decant to doskonały wybór!