Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

W ofercie hurtowni Decant znalazły się butelki farmaceutyczne spełniające normy stawiane opakowaniom przeznaczonym do przechowywania środków leczniczych. W ofercie opakowań farmaceutycznych dostępnych online znalazły się głównie szklane butelki w różnych kształtach i wielkościach, wykonane ze szkła bezbarwnego oraz ciemnego. Są one wykorzystywane do pakowania i przechowywania medykamentów, które należy chronić przed dostępem wilgoci czy światła słonecznego.

Oferta butelek farmaceutycznych Decant

Szklane butelki farmaceutyczne gwarantują stabilność chemiczną znajdujących się w nich preparatów. Szkło nie wchodzi bowiem w żadne reakcje chemiczne z lekami, zarówno w postaci płynów, proszków, jak i tabletek. Opakowania farmaceutyczne to bezpieczne produkty, które mają bardzo wysoką jakość. Te funkcjonalne pojemniki sprawdzają się do pakowania i używania leków. Butelki farmaceutyczne szklane zamykane są na zakrętki wykonane z tworzyw sztucznych, które gwarantują ich całkowitą szczelność i bezpieczne użytkowania. W zależności od potrzeb mogą być dodatkowo uzupełnione o zakraplacz lub kroplomierz. Dzięki temu są wygodne w użytkowaniu, można precyzyjnie dawkować odpowiednią dozę leku.

Solidne butelki farmaceutyczne

Butelka apteczna musi spełniać szereg restrykcyjnych norm, aby można zaliczyć ja do kategorii butelki farmaceutyczne. Hurtownia Decant oferuje opakowania farmaceutyczne wysokiej jakości, które mają właściwości hydrolityczne, co oznacz odporność na uwalnianie do wody rozpuszczalnych substancji mineralnych ze swojej powierzchni. Dzięki temu każda butelka farmaceutyczna nadaje się do wyczyszczenia i wyjałowienia w wysokiej temperaturze. Grube szkło można bezpieczne umieścić w autoklawie. Szklane butelki wykorzystywane są najczęściej w farmacji, ponieważ należą one do produktów gwarantujących stabilność znajdujących się w nich substancji, czyli lekarstw. W naszej ofercie znalazły się także butelki apteczne ze szkła w kolorze brązowym, które dodatkowo chronią przed wpływem światła słonecznego. Opakowania farmaceutyczne chronią znajdujące się wewnątrz leki nie tylko przed zepsuciem się, ale także przed przypadkowym rozsypaniem czy rozlaniem.

Poznaj nasze butelki farmaceutyczne

Sklep Decant to hurtowania, w której kupisz opakowania szklane i plastikowe, także te przeznaczone do użytku aptecznego. Oferujemy butelki w wielu pojemnościach, od 5 do 100 ml, w związku z tym łatwo będzie znaleźć opakowania farmaceutyczne potrzebne do przechowywania oferowanych przez Twoją firmę leków. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i do wybrania odpowiedniego opakowania. Oprócz środków stricte farmaceutycznych można w nich umieścić także produkty kosmetyczne, takie jak wyciągi z roślin, hydrolaty itp. Nasze opakowania cieszą popularnością, ponieważ udało nam się połączyć wysoką jakość i rozsądne ceny.