Aktywne filtry

Kremy, maski, balsamy, rozmaite maści, to tylko przykładowe produkty kosmetyczne, które sprzedawane są w rozmaitego rodzaju słoikach kosmetycznych. W ofercie hurtowni opakowań Decant znajdziesz słoiki kosmetyczne wykonane ze szkła oraz z tworzyw sztucznych. Nasze opakowania są dostosowane do wymogów stawianych produktom do przechowywania kosmetyków oraz chemii gospodarczej. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz słoiczki kosmetyczne o różnej pojemności oraz dopasowane do nich zakrętki.

Słoiki kosmetyczne wysokiej jakości

Słoiki kosmetyczne muszą spełniać odpowiednie normy, ponieważ ich głównym zadaniem jest ochrona znajdujących się w nich produktów przed działaniem czynników zewnętrznych. Oprócz tego słoiczek kosmetyczny powinien być ładny i przyciągający wzrok klientów. Słoiki na kremy, butelki i inne pojemniki powinny chronić przed działaniem światła, wilgoci i zanieczyszczeń, ale jednocześnie muszą być bezpieczne dla zdrowia, czyli nie mogą wchodzić w reakcje chemiczne ze znajdującymi się w nich kosmetykami.

Słoiki kosmetyczne szklane oraz słoiki PET dostępne w ofercie naszej hurtowni spełniają wszystkie wymagania, jakie są stawiane produktom przeznaczonym do pakowania kosmetyków. Decyzja na jaki rodzaj materiału, z jakiego wykonane są słoiki kosmetyczne, zależy głównie od Twoich preferencji, ponieważ zarówno szkło, jak i plastik mają swoje zalety i wady.

Słoiki PET czy szklane?

Wybór materiału na opakowanie kosmetyków zależy od różnych czynników, nie można jednoznacznie określić, który materiał jest lepszy. Tworzywo jest na przykład lżejsze niż szkło, co ułatwia jego transport, jest też bardziej wytrzymałe. Jednak w przypadku niewielkich słoiczków z grubego szkła, aspekt wytrzymałości nie jest już taki ważny, ponieważ są one równie odporne na przypadkowe uderzenia i nie pękają wcale szybciej niż słoiki z tworzywa.

Sklep ze słoikami kosmetycznymi Decant to szeroki asortyment słoików przeznaczonych do pakowania kremów, masek do włosów i innych preparatów pielęgnacyjnych. W naszym sklepie znalazły się słoiki szklane kosmetyczne oraz słoiki PET. Prezentowane produkty różni nie tylko materiał, z którego są wykonane, ale także pojemność. Możesz wybierać spośród palety słoików różnej wielkości, każdy nasz słoik kosmetyczny ma dopasowaną do niego zakrętkę z tworzyw sztucznych lub aluminium.

Słoiki kosmetyczne – hurtownia Decant to najlepszy wybór

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem dużej firmy kosmetycznej, czy też dopiero rozkręcasz działalność swojej manufaktury, potrzebować będziesz słoików do pakowania swoich produktów. Opakowania wysokiej jakości, w dużym wyborze pojemności, a także w różnych opcjach kolorystycznych kupisz online w sklepie Decant.

Od lat dostarczamy naszym klientom rozmaite opakowania: słoiki, butelki, fiolki, wykonane ze szkła lub tworzywa sztucznego. Zaufało nam już bardzo wielu klientów, którzy wracają do nas regularnie po kolejny słoik szklany kosmetyczny, albo inne opakowania przydatne w ich biznesie.