Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 3,00 zł

Kategorie

Kategorie

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Butelki szklane zakręcane hurtownia

Szklane butelki są powszechnie stosowane w przechowywaniu produktów należących m.in. do branży kosmetycznej. Obecnie pojemniki te dostępne są w różnych pojemnościach, kształtach i kolorach. Dzięki temu produkty schowane w ich wnętrzach stają się atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Zobacz, w jaki sposób możesz zapakować swoje preparaty do pielęgnacji ciała, czy też wyroby medyczne. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty odpowiadające Twoim potrzebom!

buteleczki szklane z zamknięciem

Szklana butelka zakręcana — najistotniejsze informacje

Opakowania używane przez branżę kosmetyczną czy farmaceutyczną muszą cechować się przede wszystkim trwałością, bezpieczeństwem i dużą funkcjonalnością. Dlatego też zakręcane butelki szklane są lubiane zarówno przez producentów, jak i konsumentów. Bez wątpienia jest to zasługa surowca użytego w procesie produkcyjnym, ponieważ szkło jest bardzo praktyczne. Materiał ten nie reaguje z preparatami zamkniętymi w środku pojemnika, dodatkowo doskonale chroni je przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych (np. skutecznie izoluje od wody). Wykazuje także dużą trwałość (zwłaszcza na wysokie temperatury), przez co opakowania szklane mogą być wielokrotnie używane. Dlatego właśnie najczęściej buteleczka na kosmetyki jest wykonana ze szkła. Z kolei zastosowanie zakrętki pozwala skutecznie zabezpieczyć stosowany produkt przed przypadkowym wylaniem. Warto wiedzieć, że zamknięcie dołączone do butelki dostępnej w naszym sklepie, może przybrać dowolną formę i praktyczną, przez co użytkowanie np. z kosmetyku staje się niezwykle łatwe! Sprawdź koniecznie nasze małe zakręcane buteleczki!

buteleczki szklane

Szklane butelki z zakrętką — co musisz o nich wiedzieć?

Zakręcana butelka szklana jest bardzo wygodnym pojemnikiem. Dlaczego? Ponieważ stosowane zakrętki zostały opracowane w taki sposób, aby umożliwiały przyjemny i szybki dostęp do kosmetyku, równocześnie chroniąc go przed światem zewnętrznym. Z tego powodu nasza hurtownia Decant.pl oferuje wysokiej jakości buteleczki na kosmetyki wykonane ze szkła, które zostały wyposażone w praktyczne zamknięcia. Warto więc wiedzieć, że zakrętka może służyć między innymi do rozpylania kosmetyków (atomizer), dozowania kropli (kroplomierz) lub może mieć specjalny pędzelek do nakładania. Dzięki temu zakręcane buteleczki ze szkła doskonale sprawdzają się jako pojemniki na kosmetyki, wyroby medyczne lub te odpowiedzialne za pielęgnację ciała. Zatem, jeżeli szukasz atrakcyjnego opakowania na swoje produkty, zobacz nasze buteleczki szklane zakręcane! Wiedz, że nasz sklep oferuje różne pojemności tych praktycznych pojemników, tym samym zapewniając duży wybór i różnorodność naszym klientom. Buteleczki zakręcane wykonane ze szkła to najlepsze opakowanie, jakie możesz zastosować w promocji swoich produktów! Pamiętaj również, że małe buteleczki szklane zakręcane doskonale sprawdzają się również w laboratorium!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania