Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Aktywne filtry

Idealnie opakowanie na próbki to nic innego jak fiolki plastikowe. Są one lubiane przez producentów kosmetyków oraz ich użytkowników. Ułatwiają korzystanie z produktów znajdujących się w ich wnętrzu, ale są również bardzo praktyczne podczas transportu, ponieważ mogą być zawsze pod ręką. Zobacz, jakie rodzaje pojemników oferuje nasz sklep internetowy Decant.pl. Skorzystaj z naszych propozycji i ciesz się wygodnym oraz atrakcyjnym wizualnie opakowaniem!

fiolki szklane 5ml

Fiolka plastikowa 5 ml — najważniejsze cechy

Producenci kosmetyków, perfum bardzo cenią sobie opakowanie w postaci fiolki, której pojemność wynosi 5 ml (to samo dotyczy branży farmaceutycznej). Jednak buteleczka takiego rodzaju może mieć wiele zastosowań, ponieważ materiał wykorzystany do jej produkcji umożliwia ponowne jej napełnienie. Oznacza to, że plastikowa fiolka 5 ml może być użytkowana wielokrotnie. Bez wątpienia jest to duża zasługa tworzywa sztucznego, z którego została stworzona, bowiem jest to surowiec niezwykle trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Warto wiedzieć, że fiolki plastikowe mogą mieć rozmaite kolory, które nie tylko doskonale przyciągają wzrok konsumentów, to dodatkowo ich wnętrze jest skutecznie odseparowane od promieni słonecznych. Z kolei wysokiej jakości tworzywo pozwala przechowywać różnorodne substancje, ponieważ nie reaguje ono chemicznie (czyli nie zmienia składu oraz właściwości produktu z którym ma kontakt).

małe fiolki szklane

Plastikowe fiolki 5 ml od Decant — dlaczego musisz je mieć?

Buteleczki, które mają niewielką pojemność są doskonałe do przechowywania małych ilości kosmetyków. Jest to bardzo praktyczne w przypadku tworzenia zestawów podróżnych lub próbek perfum. Z tego powodu istotna jest nie tylko wielkość samej fiolki, ważne jest także zamknięcie takiego pojemnika. Najbardziej popularna jest buteleczka z klasyczną zakrętką, która jest wyjątkowo łatwa w użytkowaniu. To bardzo szczelny i bezpieczny sposób zamykania fiolek. Natomiast drugim lubianym wariantem (zarówno przez klientów, jak i producentów) jest nakrętka z atomizerem. Ten produkt umożliwia dozowanie substancji zamkniętych we wnętrzu takiego pojemnika, dzięki czemu każdorazowo dawkowane są te same ilości np. olejku do włosów. Zobacz, jakie produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Sprawdź, w jaki sposób możesz wypromować swoje kosmetyki lub inne produkty do pielęgnacji ciała. Wiedz, że pojemność 5 ml jest doskonała, aby stworzyć próbki dla swoich klientów, dlatego - wybierz nasze plastikowe fiolki!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania