Aktywne filtry

Słoik szklany brązowy 120 ml - Doskonałe rozwiązanie do przechowywania Twoich produktów

Opakowanie to nie tylko sposób przechowywania produktu, ale także możliwość zindywidualizowania swojej marki. Słoik szklany brązowy 120 ml jest właśnie taką możliwością wyróżnienia się na tle podobnych produktów umieszczanych w opakowaniach wykonanych z plastiku. Szkło jest odporne na działanie znajdujących się wewnątrz preparatów, możesz mieć pewność, że zapakowane w słoik szklany produkty zachowają na długo swoje właściwości. w naszej ofercie znalazły się słoiki ze szkła mające różny rozmiar i pojemność, w tym 120 ml.

Słoik szklany 120 ml - Wytrzymałe i stylowe rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Klienci hurtowni Decant wybierają często słoik szklany, jako opakowanie swoich produktów, ponieważ jest to rozwiązanie nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo stylowe. Kosmetyki w szklanych opakowaniach cieszą się popularnością, ponieważ kojarzą się one zwykle z wysoką jakością i pewną ekskluzywnością. Poza tym słoik szklany świetnie się prezentuje na łazienkowej półce czy toaletce.

Szkło jest materiałem trwałym, a do tego opakowanie tego typu można łatwo spersonalizować, naklejając na słoiku wszystkie informacje o produkcie. Ponadto umieszczone w przezroczystym słoiku produkty są widoczne z zewnątrz. Masz możliwość sprawdzenia, jaką ilość kremu zawiera jeszcze opakowanie. Brązowy słoik szklany i zakrętka z uszczelnieniem dobrze zabezpieczą zawartość przed zanieczyszczeniami oraz przed działaniem promieni słonecznych. W tej kategorii klient ma do wyboru słoik szklany brązowy 120 ml w dwóch wersjach: z gwintem o szerokości 38 lub 56 mm, wysokość to odpowiednio 59 i 54 mm.

Słoik szklany 120 ml - Idealny wybór do przechowywania i prezentacji Twoich produktów

Słoik szklany brązowy 120 ml sprawdza się doskonale do przechowywania i prezentacji oferowanych przez Ciebie produktów, takich jak różnego rodzaju kremy, maści czy nawet ozdobne świece. Aby prezentowany w tej kategorii produkt spełniał swoje zadanie, warto dokupić do niego nakrętkę z uszczelnieniem – znajdziesz je w ofercie Decant online. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko szczegółowy opis, ale także opinie o produkcie, zapoznaj się z nimi, a przekonasz się, że słoik szklany brązowy 120 ml i nakrętka z uszczelnieniem cieszą się dużą popularnością. Chcemy jednak zaznaczyć, że klient zobowiązany jest do sprawdzenia wymogów prawnych co do tego, do czego może być zastosowane opakowanie. Jeżeli potrzebne Ci są dodatkowe informacje o produkcie, zapraszamy do kontaktu.

Produkt został dodany do porównania