Aktywne filtry

Zakrętki do słoików należą do tych produktów, o których nie myślimy, dopóki ich nie zabraknie. Wybierając odpowiednie opakowania do przechowywania produktów, zwracamy uwagę na ich wielkość, pojemność czy materiał, z jakiego są wykonane, zapominając czasami, że słoiki muszą być uzupełnione o pasujące do nich zamknięcia. W naszej ofercie umieściliśmy zakrętki do słoiczków i butelek różnego rodzaju, w tym modele uniwersalne. Zachęcamy do zapoznania się z produktami, które są dostępne w naszym asortymencie online.

Decant – hurtownia nakrętek do słoików

W naszym sklepie internetowym znajdziesz rozmaite nakrętki w dużym wyborze kształtów i rozmiarów. Mamy plastikowe zakrętki do słoików przydatne do zabezpieczania znajdujących się nich produktów. Są one wykonane z trwałego tworzywa umożliwiającego wielokrotne odkręcanie i zakręcanie słoiczków i butelek, posłużą bez wątpienia przez długie lata. Dzięki temu zawartość każdego pojemnika chroniona jest skutecznie przed dostępem do środka powietrza, wody lub szkodników różnego rodzaju. Niezależnie od tego, z czego wyprodukowane zostało opakowanie, to od zakrętki zależy jego szczelność. Każda zakrętka musi być jednak dopasowana do danego słoika lub butelki. Standardowo pojemniki mają nagwintowane specjalne wypustki, cztery lub sześć, identyczną ilość musi posiadać nakrętka do słoika. W innym wypadku powietrze będzie dostawało się do wnętrza lub produkt będzie się wylewał na zewnątrz.

Jak wybrać odpowiednie wieczka do słoika?

Hurtownia Decant oferuje duży wybór wzorów zakrętek, którymi można wygodnie zamknąć słoiki czy butelki. Na pierwszy rzut oka nakrętki do słoików plastikowe lub metalowe różnią się jedynie wielkością, warto jednak przyjrzeć się im dokładniej. Okazuje się, że wieczka posiadają od spodu wypustki, które pasują idealnie do wypustek nagwintowanych na krawędzi butelki lub słoika. Z tego względu należy zwrócić uwagę na to, jakie nakrętki kupujemy, zwłaszcza jeżeli w domu masz już kolekcję słoików lub używasz w swojej firmie konkretnych opakowań tego typu. W naszym sklepie są dostępne różne zamknięcia do słoików, cena zależy od ich wielkości oraz od tego, z jakiego materiału są wyprodukowane. Każdy produkt, który oferujemy na sprzedaż w hurtowni Decant, cechuje się doskonałą jakością. Tu warto wspomnieć, o tym, że zakrętki mogą być dodatkową ozdobą, możesz na przykład umieścić na nich naklejki lub grafiki, które w jakiś sposób prezentują Twoją markę. Będzie to elegancka i pełna uroku reklama wyróżniająca Twoje produkty.

Zakupy w Decant to gwarancja, że nabywasz produkt najwyższej jakości. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Każdy produkt dostępny w asortymencie hurtowni możesz kupić online. W kategorii nakrętek do słoi, w naszej ofercie znalazły się proste rozwiązania. Odpowiednie zakrętki do słoików pozwolą zachować optymalne właściwości produktu znajdującego się wewnątrz. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dowolnego artykułu, który jest dostępny w naszej hurtowni, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online. Atrakcyjne cenowo nakrętki do słoików? Hurtownia Decant przygotowała swoją ofertę z myślą o Twoich potrzebach!