Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 3,00 zł

Kolor

Kolor

Aktywne filtry

Butelka szklana z atomizerem została stworzona, aby produkty do pielęgnacji ciała mogły być dozowane we właściwy sposób. Dlatego stosowane są w przypadku płynnych żeli, serum do włosów czy też toników do twarzy. Nasze opakowania dostępne na stronie Decant.pl oferowane są w rozmaitych wariantach, co pozwala dostosować ich wygląd do potrzeb konsumentów oraz preparatów zamkniętych w środku. Zobacz, jak dokładnie prezentują się nasze produkty i wybierz jeden model dla siebie!

Butelka z atomizerem — produkt idealny do przechowywania kosmetyków

Kupując artykuły do pielęgnacji ciała, w głównej mierze szukamy takich, których opakowania ułatwiają dostęp do ich wnętrza oraz są poręczne. Butelki z atomizerem należą do produktów łatwo rozpylających substancje przechowywane. Jest to niezwykle użyteczne, ponieważ pozwalają niewielką ilość płynu rozprowadzić na powierzchni ciała. Pojemniki te najczęściej spotykane są w przypadku kosmetyków takich jak: tonik do twarzy, odżywka do włosów, perfumy oraz mgiełka do ciała. Należy wiedzieć, że atomizer pozwala całkowicie wykorzystać zawartość butelki (a następnie istnieje możliwość użycia pojemnika na nowo). Butelka szklana do hydrolatów i nie tylko może prezentować się w bardzo różnorodny sposób. Jednak najbardziej lubiane przez naszych klientów jest opakowanie z ciemnego szkła z czarnym atomizerem. Dzięki takiemu zestawieniu barw nasza butelka doskonale chroni swoją zawartość przed działaniem słońca. A w przypadku wielu produktów farmaceutycznych i kosmetyków ma to ogromne znaczenie, ponieważ promienie UV powodują utlenianie się związków chemicznych znajdujących się w składzie takich preparatów. Nasz sklep oferuje wiele wariantów butelek, dlatego z pewnością znajdą się modele, które i Ciebie zainteresują. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!

Butelka szklana z atomizerem- co musisz o niej wiedzieć?

Butelka szklana brązowa zwłaszcza ta z czarnym atomizerem może mieć rozmaitą pojemność. Dlatego u nas dostępne są warianty takie jak: 5, 10, 15, 20, 30, 50 i 100 ml. Dzięki temu również zawartość butelki może być bardzo różnorodna — płynna lub półpłynna. Warto wiedzieć, że producenci odżywek oraz innych artykułów pielęgnacyjnych, jak i sami klienci uwielbiają nasz atomizer, ponieważ materiały wykorzystane do jego produkcji cechują się dużą odpornością. Natomiast sam system rozpylania jest niezwodny i bardzo trwały. Oznacza to, że produkt schowany we wnętrzu butelki może być rozprowadzany niezmienionej ilości. Atomizer, jak i butelka szklana brązowa to artykuły bardzo praktyczne i wyjątkowe w swej budowie, a przy okazji rewelacyjnie podkreślają niezwykłość przechowywanego produktu. Zobacz, jak wysoką jakością cechują się oferowane przez nas pojemniki szklane. Zabezpiecz swój produkt przed działaniem słońca, stosując nasze opakowania ze szkła i wybierając ciemne szkło! Sprawdź, co sklep Decant.pl ma do zaoferowania Tobie oraz Twoim klientom. Jeżeli interesuje Cię nasza butelka szklana z atomizerem, sprwadź jej najważniejsze parametry i złóż zamówienie już dziś!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.