Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 15,00 zł

Kategorie

Kategorie

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Opakowania stworzone ze szkła to obecnie najlepsze rozwiązania, w przypadku przechowywania różnorodnych artykułów np. spożywczych czy kosmetycznych. Wynika to z faktu, że pojemniki tego rodzaju są nie tylko trwałe, lecz także niezwykle ekologiczne. Co więcej, mogą być wykorzystywane wielokrotnie! Dodatkowo dostępne są one w rozmaitych formach, kolorach i kształtach, tym samym cechują się one różnymi pojemnościami. Sprawdź koniecznie, jakie rodzaje pojemnika szklanego znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Opakowania szklane — ekologiczne akcesoria dla każdego

Dawniej butelki szklane spotykane były na każdym kroku. Szkło wykorzystywały niemalże wszystkie branże — spożywcza, kosmetyczna, farmaceutyczna itd. Niestety, gdy tylko na rynku pojawił się plastik, ich popularność szybko minęła i tego rodzaju pojemniki zaczęły znikać z półek sklepowych. Na szczęście opakowania szklane wracają do łask. Bez wątpienia jest to duża zasługa coraz większej świadomości zarówno producentów, jak i konsumentów na temat ochrony środowiska. Wszak szklane opakowania cechują się długą żywotnością i są opakowaniami idealnymi do wielokrotnego użytku. Dzięki temu nie jest konieczne produkowanie nowych pojemników oraz dodatkowe zanieczyszczanie środowiska. Dlatego jako świadomy importer artykułów do pakowania pozyskujemy np. szklane opakowania kosmetyczne, które są nie tylko ekologiczne, lecz również bardzo trwałe. Ponadto nasze szklane butelki są po prostu estetyczne - dbamy o ich funkcje czysto praktyczne, ale wiemy, że w przypadku wszystkiego, czym ludzie otaczają się na co dzień estetyka ma znaczenie! Z tego powodu, przyjrzyj się naszej bogatej ofercie i zobacz, jakie produkty sprawdzą się w Twoim wypadku!

Co musisz wiedzieć o opakowaniach szklanych marki Decant?

W zależności od potrzeb klientów, nasz sklep oferuje mnogość rodzajów butelek szklanych i nie tylko. Dlatego bez problemu znajdziesz u nas:

  • fiolki o pojemności 2, 3, 5, 8, 10 i 15 ml;
  • szklane opakowania z atomizerem o pojemności 2, 3, 5, 10, 15, 20, 50, a nawet 100 ml;

To doskonałe rozwiązania do przechowywania olejków zapachowych (essential oils), czy liquidów, kosmetyków, produktów farmakologicznych oraz wielu innych substancji. W tym przypadku jest to duża zasługa materiału użytego podczas ich produkcji. Szkło nie powoduje zmiany zapachu czy koloru przetrzymywanego produktu, co w takim przypadku ma ogromne znaczenie! Pamiętaj, przede wszystkim stawiamy na pojemniki powstałe z naturalnie ekologicznego surowca. Co powoduje, że nasze propozycje są przyjazne naturze, przyjemne dla oka i łatwe w użytkowaniu. Dlatego oferujemy głównie opakowanie wysokiej jakość, które cechuje się doskonałą szczelnością oraz sporym bezpieczeństwem. Ponadto sam design proponowanych butelek m.in. w naszych nowościach, pozwala doskonale wyeksponować przechowywany produkt. Szklane pojemniki — słoje, butelki, słoiki czy też nasze fiolki nadają elegancji i klasy substancjom zamkniętym w ich wnętrzu, co sprawia, że mocno przyciągają wzrok klientów, ale doskonale prezentują się również, gdy wykorzystywane są w domowych warunkach.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania