Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Szklana fiolka 5 ml z zakręcanym atomizerem, to doskonały produkt który świetnie sprawdzi się nie tylko w podróży ale i na co dzień. Opakowanie z nasadką posiadające atomizer, ułatwi rozpylenie odpowiedniej ilości zawartości butelki. Fiolki szklane 5 ml zakręcane, to doskonała alternatywa dla jednorazowych opakowań, gdyż jest to produkt wielokrotnego użytku. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy, a zwłaszcza do przejrzenia oferty w kategorii szklane fiolki 5 ml.

Fiolki szklane 5 ml

Fiolki szklane 5 ml o szerokim zastosowaniu

Produkty importowane przez Decant, które znajdziesz na naszej stronie przeglądając kategorie "fiolki szklane 5ml" są wprost stworzone do przechowywania wybranych przez Ciebie substancji w formach płynnych takich jak na przykład kosmetyki. Dzięki wygodnej formie butelki z gwintem, atomizerem i nasadką, szybko i bez problemu skorzystasz z zawartości, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Materiał z jakiego zostały wykonane butelki, to cienkie szkło. Mimo tego, że fiolki nie są wykonane z grubego szkła, dzięki swojej specjalnej budowie i odpowiedniemu profilowaniu szkło jest niezwykle trwałe i będzie spełniać swoją funkcję przez długi czas. Warto wspomnieć także o tym, że fiolka jest bardzo łatwa i wygodna w obsłudze. Do butelki z gwintem i nakrętką wystarczy włożyć atomizer zaopatrzony w wężyk odpowiadający długości butelki (wężyk jest przycięty na odpowiednią długość) i dokręcić go. Fiolki z gwintem i zakręcanym atomizerem o pojemności 5ml wykonane ze szkła, to doskonałe rozwiązanie do przechowywania różnych rodzajów płynów. Doskonała jakość wszystkich materiałów i staranne wykonanie poszczególnych elementów, sprawiają że są to produkty wielokrotnego użytku, które posłużą Ci przez długi czas.

Fiolki szklane 5 ml

Szklane fiolki 5 ml z zakręcanym atomizerem

Szklane fiolki o pojemności 5 ml z gwintem i nakrętką zawierającą atomizer, to produkty wykonane z grubego szkła. Butelki z nakrętką z atomizerem oraz nasadką świetnie nadają się do przechowywania płynnych substancji, które dzięki atomizerowi z łatwością zamienią się w aerozol. Może być to przydatne w podróży, a także w codziennych sytuacjach - w domu czy biurze. Butelka z nakrętką i atomizerem ma pojemność 5ml, a jej szerokość to 14 mm. Doskonale dobrane materiały z jakich zostały wykonane poszczególne elementy produktu, sprawią że urządzenie będzie nadawało się do wielokrotnego użytku. Ponowne napełnienie go, w celu przechowywania wybranej substancji jest niezwykle proste i intuicyjne - pod nakrętką z atomizerem znajduje się wężyk o długości odpowiadającej długości fiolki, a gwint zapewnia prosty i skuteczny montaż atomizera. Staranność z jaką zostały wykonane poszczególne elementy urządzenia sprawi, że atomizer nie będzie zacinał się i przez długi czas będzie tworzył aerozol, dozując odpowiednią ilość produktu. Specjalna oferta przygotowana przez nasz sklep sprawia, że cena jest zależna od ilości zakupionych produktów.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania