Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Butelka szklana od lat kojarzy się z pojemnikiem trwałym i eleganckim, w którego wnętrzu zamknięty jest produkt warty uwagi. Zwłaszcza kosmetyki doskonale prezentują się w opakowaniu wykonanym z tego materiału. Dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego Decant.pl znajdują się właśnie różnorodne butelki, idealnie przystosowane do przechowywania rozmaitych substancji płynnych, lub półpłynnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, jakie dokładnie produkty dostępne są w naszym sklepie!

Butelka szklana 5 ml — najlepsze opakowanie dla Twoich produktów

Butelki szklane są obecne na rynku od lat - to prawdziwe klasyka! Służą one do przechowywania różnorodnych artykułów — sypkich, jak i tych płynnych. Lubiane są w kosmetologii, czy też farmacji. Dzięki właściwościom, jakie ma szkło, nie reagują chemicznie, więc nie zmieniają parametrów danego produktu. Butelki zabarwione na ciemny kolor chronią wnętrze przed działaniem promieni słonecznych, a te przezroczyste — doskonale pokazują, co i w jakiej ilości znajduje się w środku. Ponadto szklane opakowanie wykazuje sporą odporność, dzięki czemu może służyć przez lata. Co więcej, ono bez problemu może być ponownie wykorzystywane, a bez wątpienia jest to praktyczna funkcja, która idealnie się nadaje w przypadku osób spędzających czas w podróży. Dzięki temu możliwe jest przewożenie niewielkich ilości np. kosmetyku typu serum. Jedną z podstawowych cech, która powoduje, że butelka szklana wyróżnia się na tle innych pojemników, jest jej różnorodna pojemność. Dostępne są te o dużych objętościach, mieszczące kilkadziesiąt mililitrów, jak i te dostosowane do zaledwie kilku. Dużą popularnością cieszą się butelki szklane 5 ml, ponieważ jest ona odpowiednio dostosowana do produktu określanego po prostu jako próbka. Idealnie sprawdza się również w przypadku perfum, czy olejków. Obecnie butelka szklana może mieć również zamknięcia, stworzone właśnie dla niej. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest nakrętka. Natomiast najbardziej praktycznym — nakrętka z kroplomierzem, zwłaszcza gdy przechowana jest substancja płynna.

Buteleczki szklane 5 ml — co musisz o nich wiedzieć?

Towar schowany w opakowaniu szklanym wygląda niezwykle gustownie, więc ładnie prezentuje się nie tylko na półce sklepowej, ale również i łazienkowej (szczególnie w przypadku np. serum do twarzy). Dodatkowo butelka szklana doskonale sprawdza się w podróży lub, jako przedmiot, który chcemy mieć zawsze pod ręką. Produkt zamknięty w takim opakowaniu łatwo schować w torebce lub podręcznym bagażu, bez obawy, że pęknie, a jego zawartość wyleje się na resztę przedmiotów. W związku z dużą różnorodnością form, jakie przyjmuje współczesna buteleczka szklana 5 ml, jest to produkt przydatny dla wielu branż i niezwykle praktyczny dla samych jej użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Decant.pl. Sprawdź, jaka pojemność jest Ci potrzebna i zobacz, jakie praktyczne formy może przybrać butelka szklana. Szkło doskonale odnajduje się w roli pojemnika z nakrętką. Umożliwia szybki i łatwy dostęp do środka, zabezpiecza produkty przed czynnikami zewnętrznymi, a przy okazji świetnie wygląda! Sprawdź naszą ofertę i zapoznaj się dokładnie z naszą buteleczką 5 ml z nakrętką!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.