Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Kategorie

Kategorie

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Produkty z tej kategorii są wyłączone z darmowej dostawy

Butelki szklane to współczesny hit wśród dostępnych artykułów należących do grupy opakowań. Bez wątpienia to sprawdzony, a przy tym efektowny sposób przechowywania rozmaitych płynów, ale nie tylko. Należy wiedzieć, że jest to zasługa szkła wykorzystanego w produkcji takiego pojemnika, ponieważ nadaje mu pewnej klasycznej elegancji. W naszej ofercie znaleźć można butelki o różnych kolorach, różniące się pojemnościami oraz typami zakrętki lub po prostu zamknięcia. Zobacz jakie warianty proponowane są w naszym sklepie internetowym Decant i sprawdź, czy nasze opakowania spełnią Twoje oczekiwania!

Butelki szklane na kosmetyki, a może do przypraw? - przydatne akcesoria

Należy wiedzieć, że opakowania szklane w pewnym momencie zostały wyparte przez pojemniki wykonane z tworzywa sztucznego, czyli plastiku. Na szczęście ze względu na coraz większą świadomość konsumentów na temat ochrony środowiska, szkło wraca do łask. Oznacza to, że produkty stworzone z tego surowca w dużej mierze bardziej przyjazne środowisku naturalnemu niż pojemniki z tworzyw sztucznych. Dzięki temu każda nasza butelka jest produktem ekologicznym, a przy okazji może być wykorzystana ponownie, po zużyciu bądź zniszczeniu. Z tego powodu szklane opakowanie wybierane jest przez większą liczbę osób. Klasyczna butelka zazwyczaj jest przezroczysta i taki wariant zawsze idealnie wyeksponuje każdy artykuł w niej zamknięty. Dodatkowo można spotkać wersje brązowe, zielone, a nawet niebieskie. Z kolei barwny rodzaj szkła potrafi szybko przyciągnąć wzrok klienta, a w wielu przypadkach jest to niezwykle istotne! Co więcej, takie tło może doskonale podkreślić etykietę, a to bezpośrednio wiąże się ze wzbudzaniem zainteresowania wśród konsumentów. Należy wiedzieć, że butelka szklana doskonale sprawdza się jako pojemnik na kosmetyki, przyprawy czy też napoje, niezależnie w jakim jest kolorze, a jako pojemnik doskonale odnajduje się również w naszych domach.

Szklane butelki na kosmetyki — co musisz o nich wiedzieć?

W sklepie Decant oferujemy wiele możliwości wyboru produktów tego typu. Dlatego znajdziesz w naszej ofercie butelki kosmetyczne:

  • z zakrętką,
  • bez zakrętki,
  • z zakręcanym atomizerem oraz nasadką,
  • z nakrętką z kroplomierzem,
  • z pipetami - zakraplaczami,
  • z bezpiecznymi zakrętkami CRC - child resistant clopsure,
  • o pojemności : 5, 10, 15, 20, 30, 50, 100 ml.

Tym samym taka butelka, niezależnie od swej formy jest doskonałym miejscem do przechowywania rozmaitych substancji, od cieczy po artykuły sypkie. Szeroki wybór wariantów dostępnych w sklepie Decant pozwala każdemu dokonać odpowiedniego wyboru odnośnie do pojemników szklanych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zaoferowanie klientom produktu, zapakowanego w ciekawe i ekologiczne butelki szklane kosmetyczne. Warto mieć świadomość, że ten rodzaj pojemników nie wpływa na artykuły zamknięte w ich wnętrzu. Oznacza to, że szkło nie powoduje zmian w barwie, smaku oraz zapachu substancji mających bezpośredni kontakt z jego powierzchnią. Dodatkowo szklana butelka idealnie skomponuje się z pomieszczeniem, w którym zostanie umieszczona. Dlatego jest to artykuł cieszący się coraz większym powodzeniem — nie dość, że jest trwały i ekologiczny, to pięknie prezentuje się na półce w łazience czy w kuchni. Z tego powodu wykorzystaj szklane buteleczki na kosmetyki i ciesz się ich dużą funkcjonalnością!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania