Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Availability: 23208 In Stock

Plastikowa fiolka wyposażona we wciskany atomizer i nasadkę przeznaczona jest do przechowywania płynu o objętości do 3 ml. Sprawdzi się doskonale jako fiolka na próbki perfum, którą można wręczyć podczas różnego rodzaju targów lub jako gratis do zakupów. To zgrabne i wygodne opakowanie łatwo może zostać spersonalizowane, dzięki czemu stanie się nieodłącznym elementem kreowania marki.

Współczesne opakowania plastikowe mogą mieć różnorodną formę. Jednak w przypadku kosmetyków i produktów farmakologicznych często najlepszym rozwiązaniem jest plastikowa fiolka 3 ml. Jest to bardzo praktyczna buteleczka, która nie tylko pozwala prawidłowo przechowywać rozmaite substancje, lecz także ułatwia ich użytkowanie. Zobacz, jakie produkty znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego — Decant.pl. Sprawdź, jakie warianty mamy aktualnie na stanie!

fiolki plastikowe bezbarwne 3ml

Plastikowe fiolki 3 ml — co musisz wiedzieć na ich temat?

Fiolka plastikowa 3 ml oferowana przez nasz sklep Decant.pl jest produktem niezwykle popularnym i funkcjonalnym. Dużym atutem w jej przypadku stanowi materiał, z którego została wykonana oraz jej rozmiary. Oznacza to, że zarówno tworzywo sztuczne, jak i niewielka pojemność najbardziej przyciągają klientów. Plastik jest lekkim materiałem wykazującym dużą odporność na urazy mechaniczne - nie pęka pod wpływem uderzenia czy w wyniku upadku. Dodatkowo lubiany jest za swoją barwę, ponieważ może przybierać rozmaite kolory. Najbardziej znane fiolki to te przezroczyste, które doskonale prezentują produkty zamknięte w swoim środku. Natomiast te bursztynowo-brązowe — idealnie chronią wnętrze przed promieniami słonecznymi. Z kolei niewielka pojemność takiej fiolki sprawdza się w przypadku, gdy pojawia się konieczność przechowywania małych ilości np. podczas tworzenia próbek perfum lub kosmetyków innego rodzaju. Dlatego, zapoznaj się koniecznie z ofertą Decant już dziś!

fiolki plastikowe 3 ml

Fiolka plastikowa 3 ml — najważniejsze cechy

Plastikowa fiolka wysokiej jakości jest artykułem pożądanym w wielu branżach. Z tego powodu niezwykle istotny jest jej sposób zamknięcia. W naszej ofercie można znaleźć różnorodne rozwiązania, ale najbardziej popularna jest zakrętka lub atomizer. Warto wiedzieć, że w obu przypadkach bardzo istotne jest dobranie ich wymiarów, do tego, jak duża jest średnica fiolki. Dzięki temu wnętrze butelki jest w prawidłowy sposób zabezpieczone przed nagłym czy niespodziewanym wypłynięciem. Nasze fiolki i ich zamknięcia zostały wykonane z najlepszych i najtrwalszych surowców. Co powoduje, że substancje płynne bądź też inne produkty schowane w ich wnętrzach nie mają kontaktu ze światem zewnętrznym. Natomiast sam atomizer jest idealnym sposobem na równomierne dozowanie np. kosmetyku czy wyrobu medycznego. Zobacz, jak dokładnie wygląda fiolka plastikowa 3 ml, dostępna na naszej stronie internetowej Decant.pl. Pamiętaj, Twój produkt zasługuje na wszystko, co najlepsze, w tym opakowanie!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania