Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Butelka szklana 50 ml bezbarwna

Cena 1,10 zł
Availability: 28420 In Stock

Okrągła butelka szklana 50 ml bezbarwna od Decant to idealne opakowanie do przechowywania olejków eterycznych, perfum lub innych kosmetyków. Ta elegancka i funkcjonalna butelka wykonana jest z wysokiej jakości szkła, które jest odporne na zarysowania i pęknięcia. Bezbarwne szkło pozwala na prezentację zawartości, a dzięki okrągłemu kształtowi butelka wygląda stylowo i nowocześnie. Doskonale nadaje się także do rozlewania próbek produktów lub tworzenia własnych mieszanek kosmetycznych.

Butelka szklana od wielu dekad stosowana jest jako bardzo praktyczny i łatwy w użytkowaniu pojemnik. Jako opakowanie wyróżnia się swoim tworzywem, ponieważ charakteryzują je bardzo pożądane właściwości, jak np. ochrona przed działaniem słońca. Produkty zamknięte we wnętrzu butelki 50 ml są dokładnie chronione, co sprawia, że nie zmieniają one swoich cech. W ofercie naszego sklepu Decant.pl znajduje się wiele pojemników szklanych tego rodzaju - zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi propozycjami!

buteleczka szklana 50ml

Butelka szklana 50 ml — szczegóły, które musisz znać

Warto wiedzieć, że wszystkie oferowane przez nas butelki szklane wykonane zostały z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu mogą służyć w swej niezmienionej formie przez wiele lat. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala ponownie je wykorzystać! W naszym sklepie możesz dostać buteleczki 50 ml, których zamknięcia są niezwykle różnorodne. Dzięki temu każdy taki pojemnik ma szerokie możliwości, a tym samym różnorodne zastosowanie. Dlatego opakowanie szklane z zakraplaczem pozwala na precyzyjne dozowanie produktów zamkniętych w jego wnętrzu, a w przypadku kosmetyków np. serum do twarzy, czy też wyrobów medycznych ma to ogromne znaczenie. Warto wiedzieć, ta specjalna nakrętka pomaga dozować preparat kroplami. To samo dotyczy wariantów z kroplomierzem, pipetą lub atomizerem. Z kolei ciemne szkło użyte w produkcji doskonale chroni towar przed działaniem słońca. Dlatego tak bardzo popularne są buteleczki o bursztynowej barwie, zwłaszcza w przypadku sprzedaży produktów medycznych i kosmetycznych. Taki kolor szkła (ciemne szkło) skutecznie hamuje dopływ promieni słonecznych i zapobiega utlenianiu danego preparatu. Dodatkowo butelka szklana wykonana z grubego materiału chroni produkt przed wylaniem, czyli przed kontaktem ze światem zewnętrznym. Zatem poznaj nasze informacje na temat dostępności pojemników szklanych o pojemności 50 ml.

mała szklana buteleczka

Buteleczka 50 ml — co musisz o niej wiedzieć?

Butelka szklana z pompką lub pipetą rewelacyjnie sprawdza się w przypadku aplikacji serum, lub olejku. Warto wiedzieć, że ten rodzaj opakowania może mieć różnorodną pojemność, dlatego w naszym sklepie dostępne są produkty takie jak: butelka szklana o pojemności od 5 do aż 100 ml. Pragniesz ochronić swój towar przed działaniem słońca? Zastosuje opakowanie, które ma ciemne szkło! Przekonaj się, jak praktyczny i bezpieczny może być pojemnik, w którym trzymasz swoje serum do twarzy. Wiedz, że butelka szklana również doskonale sprawdza się podczas transportu, a jej niewielki rozmiar sprawia, że można go mieć zawsze pod ręką! Różnorodna pojemność oraz praktyczne nakrętki to najważniejsze cechu produktów tego rodzaju. Chcesz wyeksponować swój towar w taki sposób, aby jako pierwszy rzucał się w oczy, zwłaszcza wśród innych podobnych artykułów? Wykorzystaj oferowane przez nas buteleczki - pojemność 50 ml i przekonaj się, jak Twój produkt może pięknie wyglądać na półce!

Nowoczesne butelki 100 ml szklane - funkcjonalność i elegancja w jednym

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania