Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 1,00 zł

Aktywne filtry

Fiolki szklane 1ml hurtownia

Szklane fiolki 1 ml cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród klientów, jak i producentów. Są wykorzystywane chętnie do transportu oraz przechowywania kosmetyków, odczynników chemicznych, można umieści w nich też inne produkty, także sypkie. Przezroczyste fiolki szklane pozwalają błyskawicznie zapoznać się z ich zawartością, bez konieczności otwierania butelki. Fiolki o różnej pojemności znajdują się w stałej ofercie sklepu Decant.pl.

Fiolka szklana 1ml

Do czego może się przydać szklana fiolka?

Współcześnie klienci i producenci coraz chętniej sięgają po butelki plastikowe, jednak te wykonane ze szkła ciągle cieszą się sporą popularnością. Często sięgają po nie producenci perfum i inne kosmetyki, którzy chcą zareklamować swój towar przy pomocy próbek. Fiolka szklana 1 ml nadaje się do tego wręcz idealnie, zwłaszcza jeżeli jest wyposażona w aplikator lub inne akcesoria pozwalające na aplikację znajdującego się wewnątrz specyfiku. Szklana fiolka sprawdza się świetnie jako pojemnik na perfumy do torebki. Zajmuje mało miejsca, to tylko 1 ml, a do tego zawsze znajduje się we właściwym miejscu. Tu warto zaznaczyć, że szkło to materiał, który nie przejmuje zapachów i nie odbarwia się pod wpływem przechowywanych wewnątrz produktów. Kiedy skończą się wlane do fiolki perfumy, wystarczy ją opłukać i można napełnić zupełnie nowym zapachem.

fiolka szklana 1ml

Dlaczego warto kupować fiolki 1 ml w sklepie Decant?

Sklep Decant to hurtownia fiolek, buteleczek i innych pojemników szklanych i plastikowych. Nasza oferta to produkty wysokiej jakości dostępne w sklepie online oraz na platformie zakupowej Allegro. Naszym atutem jest duży wybór oraz hurtowa ilość towaru dostępnego od ręki. Szkło to materiał, który sprawdza się doskonale podczas przechowywania i transportu zarówno płynów, jak i produktów sypkich. Szklane fiolki laboratoryjne 1 ml przydać się mogą nie tylko w laboratoriach chemicznych, ale także w szkołach na lekcjach chemii czy podczas warsztatów chemicznych. Nasz sklep to głównie hurt, ale nie wykluczamy też sprzedaży detalicznej. Szczegóły naszej oferty można poznać na stronie internetowej sklepu. Korzystając ze sklepu internetowego, możesz umieścić wybrane towary w koszyku, a następnie dokonać płatności bez konieczności wychodzenia z domu. Każdy produkt zostanie dokładnie zapakowany i wysłany pod wskazany adres. Sprawdź, od jakiej kwoty możliwa jest darmowa wysyłka zamówionego produktu. Zapoznaj się z naszą całą ofertą, wybierając na przykład fiolki szklane 1 ml. Hurtownia Decant to gwarancja dobrej ceny i doskonałej jakości.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.