Aktywne filtry

Produkty z tej kategorii są wyłączone z darmowej dostawy

Nowoczesne zamknięcia do butelek przyjęły rozmaite formy, takie jak różnorodne dozowniki, nakrętki, atomizery, kapsle i wiele innych. Natomiast w przypadku opakowań na kosmetyki ich zamknięcie musi spełniać szczególne wymagania, a przede wszystkim powinien być to taki element, który pozwala dozować przechowywany artykuł jednorazowo w odpowiednich ilościach i równocześnie zachowywać jego świeżość. Zobacz, jaką ofertę przygotował dla swoich klientów w tej kategorii sklep internetowy Decant.pl.

zamknięcia do buteleczek

Zamknięcia z tworzyw sztucznych — co to znaczy?

Materiał wykorzystany do stworzenia zamknięć m.in. dla branży kosmetycznej określany jest mianem tworzywa sztucznego lub po prostu plastikiem. Ten polimer jest na tyle plastyczny, że bez problemu powstaje z niego wiele ciekawych i praktycznych zamknięć na pojemniki różnego rodzaju — słoiki, butelki, fiolki. Obecnie można spotkać wersje kolorowe, fantazyjne w swym kształcie, funkcjonalne, ale co najważniejsze - nieprzepuszczalne. Należy wiedzieć, że plastik jest niezwykle odporny i takie zamknięcia do opakowań kosmetycznych wykazują dużą szczelność. Podstawowym sposobem doboru tego rodzaju produktów jest gwint, a raczej jego średnica. Dzięki temu możliwie jest dokładne dopasowanie nakrętki, czy innego wariantu zamknięcia. Natomiast w przypadku zakraplacza lub dozownika, duże znaczenie ma długość pipety. Z tego powodu powstały idealne produkty do stosowania ich przez branże kosmetyczne i nie tylko. Bez wątpienia nakrętki z tworzyw sztucznych na opakowania typu butelka czy fiolka, są niezastąpionymi artykułami umożliwiającymi zachowanie świeżości produktów przez długi czas. Dlatego sprawdź, jakie rodzaje zamknięć są dostępne na stronie internetowej Decant.pl i które będzie odpowiadało Twoim potrzebom!

zakraplacz

Zamknięcia do buteleczek — co musisz o nich wiedzieć?

Szukasz nakrętek wykonanych z tworzyw sztucznych, których gwint ma rozmiar 18 mm? A może potrzebujesz niezawodnych zakraplaczy z pipetą? Potrzebujesz zamknięcia plastikowego w kolorze czarnym lub białym? Zobacz jakie modele firma Decant.pl ma w swej ofercie i wykorzystaj je przy promocji własnego produktu! Pamiętaj, zamknięcia plastikowe są trwałe i odporne na wiele czynników, w tym urazy mechaniczne, czy to na działanie związków chemicznych. Ich budowa oraz kształt pozwalają za każdym razem skutecznie zamykać opakowania, a w branży kosmetycznej ma to ogromne znaczenie. Głównie z powodu wykorzystanych materiałów podczas produkcji produktów m.in. do pielęgnacji ciała, ponieważ niektóre substancje pod wpływem powietrza utleniają się i tym samym tracą swoje drogocenne właściwości. Dlatego bardzo istotne jest to, aby plastikowe zamknięcia były praktyczne, łatwe w użytkowaniu a przy okazji szczelne. Nikt nie lubi mieć problemu z otwieraniem swojego ulubionego kosmetyku lub, gdy ten w trakcie transportu się rozleje - dlatego warto postawić na szczelne zamknięcie! Wykorzystaj dozowniki lub inne zamknięcia do fiolek i zobacz, jak łatwe może być dawkowanie Twojego produktu.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania