Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 1,00 zł

Kolor

Kolor

Aktywne filtry

Kroplomierz to praktyczna alternatywa tradycyjnych zakrętek. Jego zadaniem jest precyzyjne odmierzanie substancji zamkniętej w butelce. Ten rodzaj produktu bardzo ceni sobie branża farmaceutyczna i kosmetyczna. Dzięki niemu możliwe jest dawkowane odpowiedniej liczby kropli, w zależności od powstałych potrzeb. Zazwyczaj jest on wykonany z trwałych materiałów, które sprawiają, że jest to produkt odporny i niezwykle dokładny, precyzyjny. Zobacz, jakie kategorie produktów oferuje strona internetowa Decant.pl.

buteleczka z kroplomierzem

Kroplomierz z nakrętką — najważniejsze cechy

Kroplomierzem nazywamy zakrętkę ze specjalnie zaprojektowaną pionową rurkę, która ma za zadanie odmierzyć pożądaną ilość substancji, w postaci kropelek. Dzięki temu możliwe jest dokładne dawkowanie cieczy, jaka znajduje się w środku butelki. Co więcej, zakraplacz tego rodzaju jest wyposażony w otwór odpowietrzający, który pomaga w odmierzaniu pojedynczych kropel. Butelka zamknięta przy pomocy kroplomierza jest niezwykle funkcjonalna, zwłaszcza gdy pojawia się konieczność precyzyjnego porcjowania kosmetyku lub produktu farmaceutycznego. Obecnie dostępnych jest wiele rozmiarów i rodzajów tego typu zakrętek. Jednak najważniejszym sposobem dobierania kroplomierzy do butelek jest dopasowanie wielkości jego gwintu do pojemnika. Należy wiedzieć, że w naszym sklepie dostępne są produkty składające się z elementów takich jak: zakrętka i część odpowiadająca za dawkowanie. Ponadto są to komponenty wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które wykazują dużą odporność na działanie różnych związków chemicznych oraz urazy mechaniczne. Dzięki temu jest to zamknięcie trwałe, szczelne, a przy okazji bardzo funkcjonalne i niezwykle estetyczne. Kroplomierze dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim odmiany w kolorach takich jak biały oraz czarny. Produkty te doskonale sprawdzają się w rozmaitych opakowaniach, niezależnie jaką pojemność mają.

Kroplomierze z nakrętką — co musisz o nich wiedzieć?

mała szklana buteleczka z kroplomierzem

Kroplomierze zamykane nakrętką są niezwykle przydatne, zwłaszcza w przypadku produktów kosmetycznych czy farmaceutycznych, które muszą być dozowane w niezwykle precyzyjny sposób. Takie zamknięcia cenione są zarówno przez producentów artykułów pielęgnacyjnych czy zdrowotnych, jak i użytkowników. Kroplomierze są niezwykle proste w użytkowaniu, wystarczy tylko odkręcić i obrócić butelkę z daną substancją do góry nogami, aby odmierzanie pożądanej dawki było możliwe. Należy wiedzieć, że rodzaj szkła użytego do produkcji butelki lub innego tworzywa nie wpływa w żaden sposób na kroplomierz, zwłaszcza taki wykonany z plastiku. Dlatego może być on wykorzystywany niemalże w każdym przypadku, jednak jedynym warunkiem jest dopasowanie jego gwintu oraz koloru do danej buteleczki. Bez wątpienia kroplomierz znacznie uatrakcyjnia produkt zamknięty we wnętrzu opakowania, ponieważ stanowi on estetyczne zakończenie, które przy okazji jest bardzo praktyczne. Zobacz jaki kroplomierz znajdujący się w tej kategorii w naszym sklepie internetowym, będzie spełniał oczekiwania Twoje i Twoich klientów! Postaw na precyzyjne dozowanie razem z dokładnym kroplomierzem i wybierz odpowiadającą Ci pojemność, by prezentować swoje produkty oraz dozować kosmetyki w najlepszy sposób!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania