Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Szukasz trwałego i atrakcyjnego opakowania o pojemności 30 ml? Wykorzystaj naszą butelkę szklaną i zobacz, jak ciekawie może wyglądać kosmetyk do pielęgnacji ciała. Szkło jest tworzywem o niezwykle praktycznych właściwościach, dlatego idealnie nadaje się do przechowywania produktu prawie w każdej formie (stałej, płynnej, półpłynnej). Sprawdź ofertę naszego sklepu Decant.pl i wybierz jeden z naszych pojemników. Zobacz, jakie opakowania ze szkła znajdują się w naszym asortymencie!

Butelki szklane 30 ml

Buteleczki szklane 30 ml — najważniejsze cechy

Butelka szklana jest jedną z naszych propozycji, która oferowana jest wszystkim zainteresowanym oraz tym potrzebującym trwałego opakowania 30 ml. Dużym atutem tworzywa użytego do produkcji pojemnika tego rodzaju jest fakt, że zabarwione na brązowo chroni produkt schowany w środku przed działaniem słońca. Natomiast przeźroczysta butelka szklana idealnie prezentuje ilość np. przechowywanego kosmetyku. Z kolei grube szkło rewelacyjnie zabezpiecza produkt, dzięki temu doskonale sprawdza się w trakcie transportu. Co więcej, takie opakowanie pięknie prezentuje się na półce w łazience lub na sklepowym regale. Warto wiedzieć, że odpowiednia butelka 30 ml musi również mieć właściwe zamknięcie, aby zapewnić jej dużą szczelność. Dlatego w naszym sklepie dostępne są warianty z nakrętką, ale również z:

Każdy z tych elementów pozwala w inny sposób wykorzystać możliwości butelki 30 ml. Przede wszystkim każdy z nich zapewnia łatwe i precyzyjne dozowanie produktów np. tych w postaci serum czy olejków. Natomiast nakrętka pozwala szczelnie zamknąć butelkę i zapobiega ona rozlaniu lub wysypaniu się danego produktu na zewnątrz.

buteleczka szklana 30 ml

Butelka szklana 30 ml — co musisz o niej wiedzieć?

Butelka szklana 30 ml w kolorze bursztynowym bądź brązowym zabezpiecza wnętrze przed działaniem słońca. Natomiast samo szkło chroni produkt przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego nasz sklep oferuje mnogość pojemników tego rodzaju, które doskonale sprawdzą się w przechowywaniu serum, kremu lub olejku np. do twarzy. Należy wiedzieć, że wszystkie warianty, te z kroplomierzem czy też z nakrętką, można ponownie wykorzystać, a to znacznie uatrakcyjnia ten rodzaj produktu. Butelki szklane 30 ml są nie tylko niezwykle praktycznymi pojemnikami - one również pięknie wyglądają! Przekonaj się sam, odwiedzając naszą stronę Decant.pl i wybierz wariant spełniający wszystkie Twoje potrzeby. Butelka szklana jest bardzo popularna w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, ale nie tylko. Lubiana jest za łatwe dozowanie produktów, ochronę przed działaniem słońca i świata zewnętrznego. Dużą rolę w jej przypadku odgrywa tworzywo, które wykazuje wysoką odporność oraz wiele innych przydatnych cech. Dlatego zachęcamy do poznania naszych produktów i dobrania butelki takiej, aby np. ciekawie wyeksponować swój produkt i przyciągnąć wzrok konsumentów. Może potrzebujesz wariantu z kroplomierzem? A może wolisz taki z nakrętką? Sprawdź ofertę naszego sklepu, postaw na szkło i wykorzystaj nasze butelki, jako praktyczne pojemniki do przechowywania różnych artykułów!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.