Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 4,00 zł

Kategorie

Kategorie

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Kształt podstawy

Kształt podstawy

Aktywne filtry

Praktyczna i estetyczna butelka plastikowa

Plastikowe butelki to najbardziej znane opakowania używane w branży kosmetycznej, farmaceutycznej i innych. Wykonane są z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, dlatego są niezwykle wytrzymałe, a przy okazji bardzo atrakcyjne wizualnie. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się nie tylko odporne opakowania, ale również takie o wysokiej jakości! Potrzebujesz pojemnika właściwego dla Twego kremu lub serum? W Decant.pl znajdziesz praktyczne butelki PET, które znacznie uatrakcyjnią ofertę Twojej firmy.

Butelki plastikowe
hurtownia plastikowych fiolek

Cechy charakterystyczne naszych plastikowych butelek

Produkty będące na stanie naszego sklepu internetowego należą do grupy opakowań o szerokim zastosowaniu. Jednak największe uznanie zyskały one w produkcji kosmetyków, produktów pielęgnacyjnych oraz wyrobów medycznych. Butelki plastikowe dostępne w naszej ofercie charakteryzują się sporą rozmiarówką. Mianowicie oferowane jest opakowanie o objętości 100, 200, a nawet 250 i 500 ml! Rozmaite rozmiary naszych butelek znacznie zwiększają możliwości przechowywania artykułów, takich jak produkty płynne lub półpłynne. Tym samym nasze pojemniki bezpośrednio przyczyniają się do uatrakcyjnienia substancji przechowywanej w środku. Butelki plastikowe dostępne w sklepie Decant.pl pozwalają właściwie wyeksponować sprzedawany produkt, zapewniają szczelność i bez wątpienia jest to całkiem ciekawa alternatywa pojemników wykonanych ze szkła.

Butelki plastikowe — co musisz o nich wiedzieć?

Zastosowanie plastiku w trakcie produkcji buteleczek jest jak najbardziej zasadne. Oznacza to, że tworzywo sztuczne (polipropylen) to materiał idealny do przechowywania różnorodnych preparatów, głównie ze względu na fakt, że nie wpływa on na ich skład, smak czy zapach. Dodatkowo surowiec ten jest bezpieczny dla zdrowia. Plastikowa butelka może służyć przez wiele lat, jako pojemnik, ponieważ można ją ponownie wykorzystać, oczywiście po jej wcześniejszym umyciu. Ponadto opakowanie PET jest lekkie, trwałe, odporne na pęknięcia i działanie wody. Doskonale sprawdza się w transporcie, co oznacza, że bez problemu naszą butelkę można zabrać w daleką podróż (bez obawy, że się rozbije). Butelki plastikowe, jakie oferuje nasza hurtownia to artykuły pełnowartościowe, bardzo atrakcyjne wizualnie i praktyczne. Dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z propozycją naszej strony internetowej, gdzie dobra cena i jakość oferowanych pojemników idą z sobą w parze! Jeśli zatem interesują Cię bezpieczne butelki plastikowe - hurtownia Decant to miejsce idealne dla Ciebie. Zobacz naszą ofertę i zamów opakowania PET, aby wizualnie uatrakcyjnić swój produkt!

hurtownia plastikowych fiolek

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania