Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Butelka wykonana ze szkła sprawia, że produkty schowane w jej środku są właściwie zabezpieczone. Ciemna barwa tworzywa — chroni przed słońcem, natomiast odpowiednia grubość — przed rozlaniem. Zobacz, jakie rodzaje opakowań ze szkła możesz dostać w naszym sklepie Decnat.pl. Odwiedź naszą stronę Internetową i zamów butelkę 100 ml do przechowywania produktów różnej maści, w tym wyrobów medycznych oraz kosmetyków. Nie czekaj się i skorzystaj z naszej propozycji już dziś!

Butelka szklana 100 ml — produkt przydatny do przechowywania

Butelka szklana należy do opakowań określanych jako wyjątkowe i bardzo praktyczne. Ceniona jest za swój wygląd oraz materiał wykorzystany w produkcji. Szkło (bo o nim mowa) wykazuje wiele użytecznych cech, które pozwalają w odpowiedni sposób zadbać o przechowywane produkty. Dlatego nasze buteleczki 100 ml cieszą się tak dużą popularnością. Warto wiedzieć, że pojemniki stworzone z tego tworzywa mogą być zabarwione w różnorodny sposób. Mianowicie — spotkane są warianty ciemne, czyli w kolorze bursztynowym lub brązowym oraz te o barwie białej (przezroczyste). Produkty umieszczone we wnętrzu butelki 100 ml, która jest ciemna, nie ulegają utlenianiu, a przy okazji nie reagują chemicznie. Nasz sklep Decant.pl oferuje rozmaite produkty z zakresu pojemników o pojemności 100 ml. Z tego powodu bez problemu możesz znaleźć buteleczki szklane, które zamykane są w bardzo różnorodny sposób. W naszej propozycji znajduje się m.in. towar zamykany przy pomocy zwykłych, klasycznych nakrętek, które zapewniają ogromną szczelność opakowaniu. Dodatkowo możesz spotkać się z buteleczką 100 ml z atomizerem, który równomiernie rozpyla kosmetyk. Ponadto, oferowane są warianty z zakraplaczem, czy też kroplomierzem — a takie zamknięcia odpowiadają za precyzyjną aplikację danej substancji.

Butelki szklane 100 ml — co musisz o nich wiedzieć?

Dostępna na naszej stronie Decant.pl butelka szklana idealnie zabezpiecza i przechowuje produkty, takie jak olej do ciała, krem do twarzy bądź mgiełka do włosów. Z tego powodu to numer 1 w przypadku opakowań stosowanych w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Należy wiedzieć, że towar znajdujący się we wnętrzu naszej butelki zachowuje wszystkie swoje właściwości, a jest to niezwykle pożądane. Pamiętaj, w naszym sklepie dostępna jest różnorodna pojemność pojemników tego rodzaju, od 5 do aż 100 ml! Chcesz się dowiedzieć czegoś o naszym produkcie? Sprawdź dokładnie naszą stronę oraz skontaktuj się z naszymi specjalistami! Nasze propozycje z pewnością spełnią wszystkie Twoje wymagania odnośnie odpowiedniego pojemnika na produkt np. do pielęgnacji ciała. Wybierz pojemność, która Cię interesuje i zamów nasze opakowanie już dziś! Pamiętaj, buteleczka szklana dodaje dużej klasy artykułowi zamkniętemu w jej wnętrzu. A wszyscy nasi klienci bardzo cenią sobie zarówno jej wygląd, jak i praktyczność. Dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam, jak buteleczka 100 ml może się pięknie prezentować!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania