Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Kategorie

Kategorie

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Wyjątkowo praktyczne i wielofunkcyjne opakowania plastikowe w ofercie!

Opakowania plastikowe stosowane są w przeróżnych branżach przemysłowych, w tym farmaceutycznej i kosmetycznej. W ich wnętrzu przechowywane są rozmaite produkty — emulsje, ciecze, materiały sypkie, które doskonale prezentują się na półkach lub regałach. Pojemniki tego rodzaju określane są jako akcesoria wysokiej jakości, które ze względu na różnorodną pojemność mogą służyć do przechowywania rozmaitych produktów kosmetycznych i nie tylko. W związku z ogromną praktycznością tych pojemników - w naszej ofercie znajdziesz wiele praktycznych opakowań z materiałów sztucznych!

Poznaj zalety opakowań plastikowych dostępnych na Decant.pl!

Współczesne opakowania plastikowe wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Dzięki temu mogą cechować się swoją niesamowitą wytrzymałością i trwałością. Co oznacza, że przez bardzo długi czas nie zmieniają swojego kształtu. Dodatkowo opakowania tego rodzaju charakteryzują się stosunkowo lekką budową, dlatego też produkty w nich przechowywane są bezpieczne, a samo użytkowanie pojemnika jest wyjątkowo łatwe. Co więcej, plastik wykazuje sporą odporność na działanie związków chemicznych, z tego powodu takie pojemniki doskonale sprawdzają się jako miejsce na produkty z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. W tym przypadku najlepiej odnajdują się buteleczki plastikowe, które dzięki swojej formie rewelacyjnie eksponują produkt znajdujący się w ich środku. Dużym atutem tego typu opakowań jest ich praktyczność, a niektóre modele ze względu na swój kształt z łatwością dopasowują się do ludzkiej dłoni. Dodatkowo tworzywa wykorzystane do produkcji takich pojemników, są niezwykle odporne na wilgoć oraz innego rodzaju substancje, które nie są w stanie przeniknąć do wnętrza np. butelki i zmienić składu produktu zamkniętego w środku. Zobacz, jakie modele dostępne są na stronie internetowej Decant.pl.

Opakowania plastikowe na kosmetyki i nie tylko — co musisz wiedzieć o produktach oferowanych przez firmę Decant?

Bez wątpienia opakowania z tworzyw sztucznych są odpowiednie do przechowywania produktów kosmetycznych. W wyniku swoich parametrów substancje znajdujące się w takich pojemnikach nie tracą właściwości, smaku, barwy ani zapachu. Przez co są to popularne opakowania stosowane w wielu branżach, ale również popularne w polskich domach. Należy wiedzieć, że w naszym sklepie dostępne są modele o pojemności 2, 3 i 5 ml, które dodatkowo wyposażone są w zakręcany atomizer z nasadką, co znacznie ułatwia użytkowanie artykułów umieszczonych w środku np. olejków pielęgnacyjnych bądź perfum. Co więcej, nasze opakowania wykonane są z tworzyw sztucznych transparentnych, czyli przeźroczystych. Z tego powodu bardzo łatwo określić ilość substancji znajdującej się we wnętrzu plastikowej buteleczki, jej jakość oraz wygląd. Dlatego w naszej ofercie masz spory wybór opakowań przeznaczonych do przechowywania produktów, które będą w swej niezmienionej formie przez długi czas. Jeżeli chcesz zapakować swój np. olejek lub krem w odporny i niezwykle trwały pojemnik, wybierz opakowania na kosmetyki z oferty sklepu Decant.pl! Zobacz, jak opakowania plastikowe z atomizerem i nie tylko sprawdzą się w przechowywaniu Twoich artykułów.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.