Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Kategorie

Kategorie

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Opakowania z tworzyw sztucznych - wybór
nr 1 wielu branż

Opakowania z tworzyw sztucznych cieszą się dużą popularnością ze względu na ich wysoką jakość, niską wagę i rozsądne ceny. Są chętnie wykorzystywane w wielu branżach, zaczynając od przemysłu chemicznego, poprzez przemysł kosmetyczny, spożywczy, farmaceutyczny i wiele innych. Niewątpliwą zaletą opakowań plastikowych jest dostępność w wielu rozmiarach i kształtach. Hurtownia opakowań plastikowych Decant oferuje pojemniki do przechowywania wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Opakowania plastikowe

Opakowania plastikowe - poznaj ich zalety!

Opakowania dostępne na naszych wirtualnych półkach sprawdzą się doskonale w wielu sytuacjach, materiał, z którego są wykonane, nie wchodzi w reakcje ze znajdującymi się w nim produktami. Można je więc swobodnie wykorzystywać jako opakowanie na kosmetyki, farmaceutyki oraz produkty spożywcze. Niewielkie fiolki plastikowe z atomizerem sprawdzają się doskonale jako podręczne perfumetki - wystarczy przelać do nich odrobinę ulubionych perfum i można zawsze mieć pod ręką ulubiony zapach.

W naszej ofercie znalazły się także butelki plastikowe o różnej pojemności oraz słoiki plastikowe z nakrętkami, w których można umieścić próbki różnego rodzaju kosmetyków. Szczelna nakrętka zabezpiecza znajdujący się wewnątrz produkt przed wydostaniem się ze słoiczka.

hurtownia opakowań plastikowych

Dlaczego warto zainwestować w opakowania z tworzyw sztucznych?

Coraz większą popularnością cieszą się opakowania ekologiczne, wykonane z materiałów biodegradowalnych, jednak nie wszystko da się w nie bezpiecznie zapakować. Stąd potrzeba korzystania z opakowań z tworzyw sztucznych, które tak naprawdę nie są gorsze, ponieważ nadają się do recyklingu. Największą zaletą dostępnych w naszym sklepie opakowań jest ich wysoka jakość. Plastikowe opakowanie doskonale chroni znajdujący się w nim produkt, a do tego transparentne opakowania pozwalają błyskawicznie sprawdzić zawartość, bez konieczności otwierania słoika czy butelki.

Pojemniki plastikowe dostępne na stronie decant.pl są odporne na działanie rozmaitych związków chemicznych, w związku z tym nie wpłyną na skład znajdujących się w nich kosmetyków, farmaceutyków czy produktów spożywczych. Nasze produkty są także odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, w przeciwieństwie do szkła znoszą dość dobrze upadki czy przypadkowe uderzenia.

Wybierz odpowiednie opakowania plastikowe

Nasza oferta skierowana jest głównie do firm kosmetycznych, spożywczych i farmaceutycznych, czyli do tych wszystkich, w których podczas produkcji potrzebne są solidne opakowania na wytwarzany produkt. Plastikowe butelki mogą sprawdzić się także w przypadku firm cateringowych, np. do serwowania soków i innych napojów oferowanych w niewielkich pojemnościach. Nasz towar posiada niezbędne atesty, jednak zalecamy wykonanie własnych testów, czy produkty, które planuje się w nich umieścić, na pewno nie wchodzą w reakcje z plastikiem. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji online lub telefonicznie.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.