Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Szklane fiolki to produkt, który doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach. Ich wygląd i wygodna forma sprawią, że będą świetnym opakowaniem na różnego rodzaju substancje w formie płynnej, których aplikacja aerozolu sprawdzi się najlepiej. Fiolki szklane 10 ml zakręcane będą zatem idealnym opakowaniem do perfum, toników i innych kosmetyków w formie płynu. Zapoznaj się z ofertą Decant.pl, którą znajdziesz na naszej stronie przeglądając kategorie szklana fiolka 10 ml.

fiolki szklane 10ml

Fiolka szklana 10 ml z atomizerem i nasadką z tworzywa sztucznego

Jeżeli szukasz produktu, który będzie idealnym opakowaniem na kosmetyki lub inne substancje płynne, których aplikacja wymaga uzyskania aerozolu, koniecznie sprawdź naszą ofertę dotyczącą szklanych butelek z atomizerami. Nasz sklep umożliwia zapoznanie się z całą kolekcją fiolek o różnych pojemnościach oraz z informacjami o tym produkcie. Nasza oferta obejmuje też fiolki szklane z atomizerem i nasadką o pojemności:

Dzięki takiemu wachlarzowi produktów obejmujących tę kategorie, możesz wybrać produkt idealnie dobrany do potrzeb Twoich i Twoich klientów. Szklane fiolki 10ml są wykonane z cienkiego szkła, które dzięki specjalnej budowie jest wyjątkowo trwałe i odporne na zniszczenia. Szkło jest bezbarwne, przez co produkt nabiera eleganckiego charakteru i będzie świetnie prezentował zawartość opakowania. Producenci zadbali również o to, by fiolki miały odpowiednie i zróżnicowane mechanizmy pozwalające na zamocowanie atomizera. Nasza oferta obejmuje fiolki o pojemności 10ml z zakręcanym oraz wciskanym atomizerem i nasadką. Dzięki takiemu zróżnicowaniu, nie będziesz miał kłopotu ze znalezieniem produktu, który odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Dodatkowym atutem jest to, że montaż atomizera w obu przypadkach jest niezwykle prosty, dzięki czemu fiolki mogą zostać ponownie wykorzystane i służyć jako produkt wielorazowego użytku.

małe fiolki szklane

Szklane fiolki 10 ml - co powinieneś wiedzieć?

Szklane fiolki o pojemności 10 ml, to rodzaj produktu chętnie wybieranego przez naszych klientów. O wysokiej jakości mogą świadczyć pozytywne opinie oraz fakt, że klienci ponownie odwiedzają nasz sklep. Fiolki zostały wykonane z przezroczystego szkła, natomiast atomizer i nasadka są wykonane z tworzywa syntetycznego. Fiolka szklana o pojemności 10 ml z zakręcanym atomizerem i nasadką posiada wężyk przycięty na odpowiednią długość, tak by zaraz po zakupie i napełnieniu go cieczą, produkt był od razu dostępny do użytkowania. Szerokość fiolki o pojemności 10 ml to 14 mm, jej długość całkowita wynosi 116 mm, natomiast wysokość szklanej powierzchni, na której możesz umieścić etykietę, to 95 mm. Dzięki prostemu sposobowi montażu atomizera, produkt można napełniać wielokrotnie. W naszej ofercie dostępny jest również inny rodzaj fiolki o pojemności 10 ml - jest to fiolka z wciskanym atomizerem. Została ona wykonana również z przezroczystego szkła. Jej średnica wynosi 1,65cm, a wysokość całkowita to 9,3 cm. Dodatkowe informacje o produkcie, możesz znaleźć w zakładce oferty na stronie internetowej sprzedawcy.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania