Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Butelki szklane 20 ml bardzo często spotykane są w branży farmaceutycznej i kosmetycznej, ale także w wielu innych. Przedsiębiorcy uwielbiają je za sporą wytrzymałość, natomiast konsumenci — za ich ogromną praktyczność. Dlatego w ofercie naszego sklepu Decant.pl znajduje się mnóstwo wariantów pojemników wykonanych ze szkła, takich jak buteleczki szklane 20 ml. Sprawdź, do czego dokładnie może służyć opakowanie tego rodzaju i wykorzystaj je w promocji swojego produktu!

Butelka szklana 20 ml — dlaczego jest taka przydatna?

Opakowania szklane od lat stosowane są w przypadku wyrobów medycznych, czy też artykułów do pielęgnacji ciała. Butelka wykonana ze szkła jest bardzo praktyczna, zarówno jako miejsce odpowiednie do przechowywania substancji płynnych, półpłynnych, jak i pojemnik idealny do ponownego użycia. Natomiast duża różnorodność w przypadku form oraz kształtów, sprawia, że jest to niezwykle użyteczne opakowanie. Należy wiedzieć, że butelka szklana może być wykonana ze szkła barwionego lub klasycznego — przezroczystego. Pierwszy rodzaj, zwłaszcza ten w kolorze bursztynowym, doskonale sprawdza się, gdy przechowywane są produkty wrażliwe na działanie promieni słonecznych. Butelki 20 ml stworzone ze szkła są trwałe i odporne, a dodatkowo stosując do nich zamknięcia takie jak właściwie dobrane nakrętki czy atomizery, stają się bardzo szczelnymi i praktycznymi pojemnikami. Co więcej, zakrętki z kroplomierzem pozwalają na dokładne dozowanie produktów zamkniętych w ich wnętrzach, co jest istotne choćby w przypadku przechowywania np. serum. Dlatego butelka szklana tak bardzo lubiana jest przez użytkowników i producentów kosmetyków. Zwłaszcza że szkło jest nieaktywne chemicznie, więc nie wpływa ono na artykuły przechowywane w środku buteleczki.

Butelki szklane 20 ml

Buteleczka szklana 20 ml — co musisz o niej wiedzieć?

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów butelek szklanych, które mogą służyć jako miejsca do przechowywania rozmaitych produktów. Dlatego w naszym sklepie dostępne są opakowania, których pojemność wynosi od 5 ml aż do 100 ml. Buteleczka ze szkła to również doskonały sposób, aby zaprezentować swój towar w wyjątkowo atrakcyjny sposób. Pojemniki te świetnie wyglądają i szybko przyciągają wzrok klientów, a co więcej na ich powierzchni bardzo łatwo wyeksponować najważniejsze informacje o produkcie, który przechowują. Zachęcamy do wykorzystania butelek szklanych, ponieważ to niezwykle praktyczne i wyjątkowo ładne opakowania! Pamiętaj, Twój towar musi wyróżniać się wśród reszty oferowanych produktów. Zastosuj nasze buteleczki, aby uwydatnić wyjątkowość Twojego produktu oraz jego jakość. Nasz sklep internetowy Decant proponuje m.in. pojemniki chroniące wnętrze przed działaniem promieni słonecznych, takie z pompką ułatwiającą aplikację produktu oraz te z niezwykle szczelną zakrętką. Zobacz, w jaki sposób możesz uatrakcyjnić swoje kosmetyki. Wykorzystaj nasze buteleczki ze szkła i ciesz się ich dużą praktycznością!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania