Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 2,00 zł

Aktywne filtry

Szklane fiolki o pojemności 15ml świetnie sprawdzą się jako opakowanie na kosmetyki lub inne substancje w formie płynnej. Elegancka, smukła fiolka wykonana z przezroczystego szkła wraz z atomizerem tworzy zgrany duet, który będzie doskonałym i praktycznym pojemnikiem na płyny. Dzięki przemyślanej formie, szkło mimo że cienkie, jest trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zapoznaj się z ofertą produktów od Decant, które znajdziesz w kategorii "szklane fiolki 15ml".

fiolka szklana

Fiolki szklane 15 ml w hurtowni Decant

Szklane fiolki z atomizerem, to produkt, który świetnie sprawdza się w różnych warunkach - podczas podróży, w domu czy w pracy. Wygodne opakowanie i optymalna pojemność (15ml) sprawiają, że jest to produkt chętnie wybierany przez naszych klientów. Sprzedawca Decant ma w swojej ofercie także inne produkty szklane:

Tak rozbudowana oferta umożliwia naszym klientom wybranie dla siebie jakościowych produktów. Zależy nam na tym, żebyś znalazł idealne produkty i towar, który spełni oczekiwania Twoje oraz twoich klientów. Szklane fiolki, których pojemność to 15ml, zostały wykonane z przezroczystego szkła. Dzięki atomizerowi wykonanemu z tworzywa sztucznego, możliwe jest rozpylenie zawartości fiolki w aerozol, który ma idealne proporcje. Jeżeli zainteresowały Cię fiolki szklane, butelka lub inny towar z naszej oferty, wejdź na naszą stronę i sprawdź interesujące Cię kategorie. Znajdziesz tam opis produktów, a także możesz znaleźć informacje dotyczące ceny oraz aktualną ilość dostępnego produktu.

fiolki szklane 15 ml

Szklane fiolki 15ml - co powinieneś wiedzieć?

Jeżeli szukasz wyjątkowego produktu, który będzie jednocześnie praktyczny, elegancki i trwały, sprawdź produkty od Decant, które znajdziesz w kategorii "fiolka szklana 15ml". Oferta obejmująca tę kategorie zawiera fiolki szklane. Butelka, której pojemność wynosi 15ml posiada atomizer z nasadką, co umożliwia wygodne korzystanie z zawartości fiolki. Nakrętka zabezpiecza produkt przed przypadkowym naciśnięciem pompki. Średnica fiolki wynosi 1,65cm, natomiast wysokość całkowita wraz z atomizerem i nasadką wynosi 12,6cm. Szkło, z którego została wykonana fiolka o pojemności 15ml, podobnie jak inne produkty z bliźniaczej oferty, mimo że nie jest grube, posiada właściwości, które sprawiają, że szkło jest trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co świadczy o wysokiej jakości produktu. Nakrętka, podobnie jak atomizer z nasadką wykonano z tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów produkty importowane przez Decant są trwałe i praktyczne o czym świadczą opinie naszych klientów powracających do nas na kolejne zakupy. Oprócz doskonałej jakości możemy zaoferować również zróżnicowane produkty z różnych kategorii, a także korzystne ceny. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty posortowanej w intuicyjne kategorie, a także do zakupu naszych produktów, takich jak fiolki szklane 15ml zakręcane!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium, które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania