Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Butelki plastikowe 500 ml hurtownia

Lekka butelka wykonana z solidnego tworzywa sztucznego pet to doskonała alternatywa dla ciężkich szklanych butelek. W naszej ofercie znajdziesz butelki plastikowe, których pojemność to 100, 200 lub 500 ml. Pojemniki tego typu nadają się świetnie do przechowywania i transportowania produktów płynnych takich jak kosmetyki, soki czy smoothie. Butelki z tworzywa pet sprawdzają się doskonale w podróży, właśnie dlatego, że są lekkie i odporne na stłuczenie.

Wygodne butelki z tworzywa PET 500 ml?

Jeżeli potrzebne Ci jest wygodne, a do tego solidne opakowanie, w którym bezpiecznie umieścisz swój produkt, to koniecznie sprawdź nasze butelki plastikowe 500 ml. Hurtownia Decant posiada w swojej ofercie butelki szklane i plastikowe o różnej pojemności. Można kupować je pojedynczo lub w opakowaniu zbiorczym. To bardzo praktyczne opakowania, a materiał, z którego powstają sprzedawane u nas bezbarwne butelki plastikowe 500 ml, nadaje się do recyklingu, co współcześnie jest dla naszych klientów szczególnie istotne. Hurtownia Decant oferuje produkty znajdujące zastosowanie w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym. Butelka PET jest lekka i wygodna, a uzupełniając ją o produkty powiązane możesz stworzyć produkt, który ma także dodatkowe funkcje. Nasi klienci składając zamówienie najczęściej jako produkty powiązane wybierają atomizery, pompki oraz triggery nakręcane na gwint. Mamy też nakrętki różnego rodzaju pasujące na gwint znajdujących się w naszej ofercie butelek.

Gdzie przydadzą się butelki PET?

Butelka PET 500 ml to nie tylko wygoda, ale także niska cena, dlatego chętnie jest wykorzystywana w tak wielu branżach. Dzięki temu, że cena netto takiego pojemnika jest naprawdę przystępna, nie ma one większego wpływu na końcową cenę, w jakiej oferowany jest dany produkt. W naszej hurtowni możesz zamówić dowolną ilość butelek, które wyślemy pod wskazany adres, odpowiednio zabezpieczone i w zawsze atrakcyjnej cenie. Butelka PET jest chętnie wybierana przez naszych klientów do ich sklepów, gdzie pakują w nie płynny towar. Argumentem przemawiającym za zakupem butelek z plastiku jest także ich niska cena. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanym przez nas produkcie, sprawdź dokładnie naszą ofertę na stronie internetowej. Znajduje się na niej specyfikacja produktu, czyli jego marka, pojemność oraz cena netto. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, zapytaj telefonicznie lub pisząc na nasz adres mailowy. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania