Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Aktywne filtry

Butelki plastikowe 250 ml hurtownia

Jeżeli potrzebne Ci jest opakowanie, które pozwoli na wygodne przechowywanie i transport sprzedawanych w Twoim sklepie produktów, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W naszym asortymencie znajdują się różnego rodzaju pojemniki plastikowe i szklane o różnej pojemności, wśród nich mamy także bezbarwne butelki plastikowe 250 ml. Hurtownia Decant oferuje sprzedaż butelek w opakowaniu zbiorczym oraz na sztuki. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji, zapoznania się ze specyfikacją produktu taką jak materiał, z którego jest wykonany oraz cena.

Butelka PET 250 ml, dlaczego warto ją nabyć?

Przez wiele dekad dominującym materiałem, z którego produkowano butelki służące do przechowywania produktów płynnych, było szkło. Jednak obok wielu jego niewątpliwych korzyści pojawiły się także wady, takie jak dość duża waga oraz mała odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesna technologia pozwoliła na produkcję nowych opakowań takich jak prezentowana butelka PET 250 ml. Tworzywo PET jest lekkie i odporne, dzięki czemu butelka plastikowa 250 ml wypełniona płynem waży nieznacznie więcej niż 25 dkg. Ważnym argumentem może się też okazać niska cena plastikowych butelek. Butelka PET 250 ml to pojemnik, który sprawdza się doskonale do przechowywania i transportu produktów takich jak różnorodne kosmetyki, olejki, a także smoothie czy po prostu woda. Niewielki rozmiar butelki sprawia, że łatwo ją zabrać ze sobą, na przykład w podróż. Każda butelka jest wyposażona w gwint, dzięki czemu można ją wygodnie zakręcić, można też przymocować do niej atomizer, dzięki czemu posłuży do różnych czynności. Niewątpliwą zaletą jest także możliwość recyklingu butelki po zakończeniu jej użytkowania.

Butelki plastikowe 250 ml

Jak kupić butelki PET 250 ml?

Hurtownia Decant to miejsce w sieci stworzone z myślą o wymagających klientach. Oferujemy butelki szklane i plastikowe wysokiej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów. W zależności od potrzeb oferujemy nasze produkty zapakowane w opakowanie zbiorcze lub pojedynczo. Przed zakupami w naszym sklepie prosimy o kontakt w celu sprawdzenia, czy dany towar jest aktualnie dostępny. Wystarczy mail z pytaniem, a nasi pracownicy odpowiedzą tak szybko, jak tylko to będzie możliwe. Każdy klient chcący złożyć zamówienie jest poproszony o stworzenie konta umożliwiającego zamówienie konkretnego produktu. Następnie należy zdecydować, jaka ilość butelek zostanie zakupiona, w przypadku bardzo dużej ilości butelek dostarczamy je na palecie. Jeżeli zakupiony produkt spełni Twoje oczekiwania, to prosimy o zostawienie opinii o produkcie. Oferowane przez nas butelki dostarczamy do sklepów, przedsiębiorstw produkcyjnych i osób prywatnych.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania