Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Atomizery to w głównej mierze ulubiony produkt producentów branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Artykuł ten jest niezwykle praktyczny, ponieważ pasuje do różnej wielkości butelek. Atomizer sprawia, że substancja zamknięta we wnętrzu za każdym razem może być dozowana w odpowiedniej ilości. Ponadto cena atomizerów jest niezwykle przystępna, z tego powodu każdy producent kosmetyków powinien rozważyć ich zastosowanie w przypadku swoich produktów. Sprawdź, jakie modele dostępne są na stronie Decant.pl i wybierz atomizer właściwy dla siebie.

Atomizer do opakowań plastikowych

Atomizery do opakowań kosmetycznych — dlaczego są takie przydatne?

W pierwszej kolejności należy poznać budowę atomizera. Atomizer składa się ze specjalnej końcówki dozującej i rureczki. Taki układ odpowiada równocześnie za właściwe zassanie produktu oraz jego późniejsze rozpylenie np. bezpośrednio na skórę twarzy lub włosy. Ogromnym atutem atomizera jest jego możliwość przekształcenia cieczy w aerozol. Oznacza to, że dany kosmetyk lub zapach jest rozprowadzany równomiernie na danej powierzchni. Co więcej, w tym przypadku każdorazowo dawkowana jest taka sama jego ilość. Bez wątpienia atomizery są artykułami uniwersalnymi i stosunkowo szeroko wykorzystywanymi (nie tylko w branży kosmetycznej). Dodatkowo nasze produkty wyposażone są w specjalną nakładkę, która uniemożliwia przypadkowe naciśnięcie np. w trakcie transportu lub przez najmłodszego członka rodziny. Obecnie dostępne atomizery w sklepie Decant.pl mają rozmaite barwy oraz rozmiary gwintów. Dzięki temu bardzo łatwo dobrać ich właściwą formę, kolor i kształt do danego pojemnika. Tym samym można zachować spójny i bardzo atrakcyjny wygląd samego opakowania. Zobacz, jaki atomizer możesz zastosować w przypadku swojego towaru!

zamknięcie z atomizerem

Atomizery do buteleczek — co musisz o nich wiedzieć?

Atomizery należą do grupy produktów, które są nienaganne pod względem swojej użytkowości i nie tylko. Po pierwsze stanowią one niezwykle estetyczne i przyjemne wizualnie, zamknięcie. Po drugie są to proste w obsłudze dozowniki, które za każdym razem rozpylają taką samą ilość kosmetyku lub olejku. Wiedz, że w tym przypadku jest to zasługa mechanizmu zastosowanego w ich budowie. Przez co atomizer bardzo często określany bywa jako artykuł niezawodny, łatwy w montażu i w użytkowaniu. Dodatkowo należy mieć świadomość, że stosując atomizer, zużycie produktu zamkniętego w buteleczce jest mocno zoptymalizowane, a to znacznie przekłada się na wydajność samego kosmetyku oraz dużą satysfakcję użytkownika. Co więcej, cena takiego zamknięcia jest niezwykle przystępna! Zobacz, jak duży wybór atomizerów znajdziesz w sklepie internetowym Decant.pl. Wybierz model czarny lub biały i przyciągnij klientów swoim funkcjonalnym i przyjemnym dla oka opakowaniem. Bez wątpienia atomizery (przeznaczone do wielu codziennych zastosowań) to praktyczne oraz niezwykle estetyczne zamknięcia. Dlatego zapraszamy do sprawdzenia naszej strony i tego, co oferuje nasz sklep, a następnie wybrania atomizera odpowiadającego Twoim oczekiwaniom! Atrakcyjna cena i najwyższa jakość - oto Decant.pl!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania