Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Pompki do opakowań hurtownia

Pompka do opakowań jest niezwykle praktycznym elementem pojemników na kosmetyki, czy na wyroby medyczne. Dozowniki tego typu umożliwiają nakładanie danego produktu w sposób prawidłowy i równocześnie jednakowy. Z tego powodu pompki do buteleczek są cenione przez producentów m.in. produktów do pielęgnacji, czy też w branży farmaceutycznej. Sprawdź, jakie dokładnie dozowniki są dostępne na naszej stronie internetowej Decant.pl! Zobacz, jak atrakcyjnie mogą prezentować się Twoje artykuły.

pompki do buteleczek

Czym są dozowniki do opakowań?

Pompka to element dozujący produkt zamknięty we wnętrzu butelki szklanej lub plastikowej. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które jest ciekawą alternatywą tradycyjnego zamknięcia. Głównym zadaniem dozownika jest aplikowanie np. kosmetyku w sposób niezwykle precyzyjny, a w przypadku olejków, sebum czy też balsamów — ma to ogromne znaczenie. Pompki, jakie oferuje nasza hurtownia, gwarantują bezpieczne i bardzo higieniczne dozowanie produktu używanego np. w pielęgnacji ciała lub włosów. To również duża oszczędność, ponieważ każdorazowo nakładana jest taka sama ilość preparatu, więc może być używany przez bardzo długi czas. Należy także wiedzieć, że pompka do opakowań pozwala również przedłużyć świeżość stosowanych kosmetyków bądź leków. Bez wątpienia, jest to jedno z najlepszych rozwiązań wykorzystywanych w branży odpowiedzialnej za produkty pielęgnacyjne czy też wyroby medyczne.

buteleczki z pompkami

Pompka do buteleczki — co musisz o nich wiedzieć?

Chcąc maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie oferuje dozownik do buteleczki, należy w pierwszej kolejności dostosować jego rozmiar do wyglądu i wielkości opakowania. Z tego powodu konieczne jest dopasowanie wielkości tego nietypowego zamknięcia. W tym przypadku największe znaczenie ma długość rurki, która odpowiada za zasysanie preparatu zamkniętego w danym pojemniku. Dzięki temu używany kosmetyk może być maksymalnie wykorzystany. Oznacza to, że jest on nie tylko wygodny, lecz również bardzo ekonomiczny! Ponadto idealna pompka do opakowania musi pasować do butelki pod względem wielkości gwintu. Tym samym zapewnia ona dużą szczelność pojemnika i chroni produkt przed jego przypadkowym rozlaniem. Z tego powodu na naszej stronie internetowej Decant.pl oferowane dozowniki do buteleczek mają różnorodne rozmiary, a nawet kolory! Dzięki temu z łatwością można dobrać rodzaj pompki do kosmetyków do wybranego pojemnika. Jeżeli interesują Cię produkty odpowiedzialne za właściwą aplikację preparatów, wykorzystaj jedną z naszych propozycji! Pamiętaj, pompka do kosmetyków to najlepszy sposób na zamknięcie każdej butelki! Sprawdź szerokie portfolio różnorodnych produktów w naszym sklepie!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania