Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 1,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Nakrętki są niezbędnym elementem butelek, buteleczek, słoików i słoiczków. Dzięki nim substancje bądź płyny umieszczone we wnętrzu opakowania nie wydostają się w sposób niepożądany na zewnątrz. Dostępnych jest wiele rodzajów tego zamknięcia, choć wariantem najpopularniejszym na rynku jest plastikowa nakrętka. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego Decant.pl. Posiadamy te produkty w różnych rozmiarach oraz kolorach, dzięki którym możliwe jest estetyczne wykończenie każdego opakowania.

Nakrętki do butelek

Nakrętki plastikowe 18 mm — łatwe otwieranie i zamykanie buteleczki

Nakrętki mają wiele zalet. Jedną z pozytywnych stron tego produktu jest to, że korzystanie z niego jest dziecinnie proste (wystarczy zacząć kręcić nakrętką w prawidłową stronę). Drugim atutem tych artykułów jest możliwość ponownego zamknięcia butelki, bo w taki sposób te produkty działają. Dodatkowo współczesne nakrętki są wykonane niezwykle solidnie oraz bardzo estetycznie. A w branży kosmetycznej, farmaceutycznej i nie tylko jest to niezwykle istotne. Stosowanie takich artykułów daje pewność, że substancja znajdująca się we wnętrzu opakowania jest szczelnie zamknięta. Nakrętki dostępne w naszym sklepie cechuje wysoka jakość oraz dość duży wybór — zwłaszcza kolorów (np. biały i czarny) bądź rozmiarów. Ponadto nakrętki znajdujące się w naszej ofercie wykonane są trwałych i odpornych tworzyw. Dlatego ich stosowanie ma wiele istotnych korzyści. Co więcej, cena proponowana przez nasz sklep jest bardzo przystępna. Dzięki temu każdy może kupić idealne nakrętki do buteleczek ze swoim produktem. Zobacz jakie rodzaje artykułów do zamykania możesz znaleźć w asortymencie naszego sklepu. Przekonaj się, że wysoka jakość naszych nakrętek znacznie podwyższy wartość Twojego kosmetyku czy wyrobu medycznego.

Nakrętka do buteleczki — co musisz o niej wiedzieć?

Należy wiedzieć, że ten rodzaj zamykania, czyli np. nakrętka plastikowa biała, aby spełniała swoją funkcję w 100%, musi być odpowiednio dobrana do opakowania. Oznacza to, że najważniejsza w jej przypadku jest kształt i średnica otworu butelki, która ma być nią zamknięta. Gwinty w obu artykułach muszą być dopasowane. Dzięki temu użytkownik zyskuje szczelne opakowanie, a to w przypadku nakrętek ma ogromne znaczenie. Dlatego liczy się nie tylko sam wygląd tych specyficznych zamknięć, lecz również to, w jaki sposób działa. Należy wiedzieć, że w opinii klientów nakrętki należą go grupy artykułów niezwykle praktycznych. Oferta z tej kategorii, znajdująca się na naszej stronie internetowej Decant.pl to idealna propozycja dla każdego producenta kosmetyków i nie tylko. Posiadamy nakrętki w rozmaitych kolorach, dzięki temu nasza oferta jest skierowana do wszystkich zainteresowanych, potrzebujących solidnego zamknięcia. Nakrętki znajdujące się w naszym sklepie charakteryzują się niezwykłą trwałością. Dlatego zachęcamy wszystkich potencjalnych klientów do sprawdzenia tego, co proponuje nasza oferta. Mnogość nakrętek, jakie można znaleźć na rynku, jest spora, z tego powodu polecamy nasz sklep i nasze nakrętki najwyższej jakości!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania