Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 2,00 zł

Aktywne filtry

Triggery do opakowań hurtownia

Triggery to niezwykłe i bardzo praktyczne zamknięcia, które swoje zastosowanie odnalazły w wielu branżach. Cenione są za spore możliwości oraz dużą funkcjonalność. Sprzedawane są w różnorodnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu z łatwością można dobrać właściwy wariant do zastosowanego opakowania. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia oferty na naszej stronie internetowej i zastosowania tego rodzaju dozownika w promocji Twoich produktów!

tigger z butelką

Triggery do buteleczek — co to właściwie jest?

Triggery dostępne w naszym sklepie są niczym innym jak specyficznym rodzajem zamknięć, które cechują się ogromną praktycznością. Taki spryskiwacz, bo i z taką nazwą również można się spotkać, pozwala w odpowiedni sposób dozować produkt przechowywany we wnętrzu używanej butelki. Jego budowa sprawia, że stosowany artykuł rozpylany jest w formie mgiełki, a w przypadku produktów detergentów i chemii gospodarczej ma to ogromne znaczenie. Triggery, jakie nasza hurtownia ma w swej ofercie, zapewniają bezpieczną i bardzo higieniczną aplikację różnych substancji. Dodatkowo zabezpieczają one preparat przed utratą swych właściwości z powodu częstego kontaktu z powietrzem, przez co używany np. płyn do szyb może służyć przez długi czas. Trigger do detergentów zapewnia wygodne dozowanie produktów każdorazowo w tej samej ilości! Dzięki naszej ofercie można dostosować zarówno wygląd, jak i kolor tej wyjątkowej nakrętki. Podnosząc tym samym walory wizualne proponowanego produktu.

buteleczka z tiggerem

Triggery, czyli innowacyjne spryskiwacze — co musisz o nich wiedzieć?

Współczesne nakrętki do butelek mogą być bardzo różne. Dlatego w propozycji naszego sklepu internetowego Decant.pl mamy wyjątkowe produkty, które niezwykle skutecznie przyciągają wzrok klientów, czyli praktyczne triggery do detergentów. Jednak chcąc zastosować te zamknięcia, należy dobrać rozmiar gwinta oraz długość rurki do wybranej wielkości buteleczki. Należy wiedzieć, że każdy trigger do opakowania oferowany przez naszą hurtownię został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Co oznacza, że jest to produkt trwały oraz niezwykle odporny zarówno na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jak i uszkodzenia mechaniczne. Dlatego stosując w butelkach zamknięcie tego rodzaju, zyskuje się pewność, że opakowania są szczelne, a przy tym dozują wybrany artykuł w sposób precyzyjny. Ponadto te specyficzne spryskiwacze znacznie uatrakcyjniają wygląd promowanego produktu! Z tego powodu, polecamy już dziś wybrać trigger do buteleczki dostępny w naszej szerokiej ofercie, a także sprawdzić pozostałe produkty z naszego portfolio.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania