Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Butelki plastikowe bezbarwne hurtownia

Plastikowe butelki cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród klientów, jak i producentów. Najchętniej pakuje się w nie produkty kosmetyczne, takie jak perfumy, olejki, balsamy itp. Butelka plastikowa należy do produktów, po które klienci sięgają chętniej niż po butelki szklane, ponieważ jest ona lekka, a tworzywo, z którego jest wykonana, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, zwłaszcza na stłuczenie. W naszej ofercie znalazły się różnorodne plastikowe butelki mające pojemność od 100 do 500 ml.

Bezbarwne plastikowe butelki pet

Hurtownia Decant posiada w swojej ofercie bezbarwne butelki plastikowe w kilku najpopularniejszych pojemnościach. Plastikowa butelka jest to produkt, który nadaje się bardzo dobrze do przechowywania i transportu różnorodnych kosmetyków oraz innych artykułów, zarówno płynnych, jak i sypkich. W naszym sklepie internetowym znajdziesz butelki plastikowe na których znajduje się nakrętka lub butelki zakończone atomizerem, a ich pojemność to nawet 500 ml. Oferta sklepu Decant to przede wszystkim hurt, jesteśmy nastawieni głównie na sprzedaż butelek dla firm zajmujących się produkcją i dystrybucją artykułów, które można zapakować w butelki plastikowe. Hurtownia Decant działa na polskim rynku od blisko dekady, nasze usługi doceniło już wielu klientów, którzy cyklicznie wracają do nas na zakupy. Przyciąga ich do nas doskonała jakość, jaką charakteryzuje się każda butelka, ale także konkurencyjna cena.

Bezbarwna plastikowa butelka z hurtowni Decant?

Zakładając sklepów Decant wiedzieliśmy, że najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego dbamy o szczegóły. Można u nas znaleźć artykuły opakowaniowe najwyższej jakości, oferujemy butelki pet i butelki szklane, większość stanowią pojemniki przezroczyste, ale niektóre z nich mają też swój kolor. Jeśli więc szukasz sposobu na odpowiednie zapakowanie swojego produktu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Dbając o satysfakcję kupujących, dokładamy starań, aby nasza cena była możliwie najbardziej atrakcyjna. Jednak stawiamy nie tylko na cenę, równie ważna jest jakość. Butelka PET z atomizerem, której pojemność wynosi 100, 200 lub 500 ml pozwoli na wygodne zapakowanie różnorodnych produktów. Atomizer dodatkowo ułatwia dostęp do zawartości pojemnika. Jeżeli więc szukasz produktu niezawodnego i wygodnego w użyciu, to butelka plastikowa będzie bardzo dobrym wyborem. Plastik to gwarancja dobrej jakości, a jego cena jest zwykle niższa niż cena szkła o tej samej pojemności. Hurtownia Decant to sprzedawca z wieloletnim doświadczeniem, każda z naszych butelek pet to produkt wysokiej jakości. Oferujemy sprzedaż z dostawą, a cena wysyłki zależy od wybranej opcji i wartości zamówienia.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania