Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 1,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Fiolki szklane z patyczkiem hurtownia

Produkty takie jak szklane fiolki z patyczkiem są najczęściej spotykanym pojemnikiem w branży kosmetycznej. To właśnie one tworzą próbki perfum. Są to wysokiej jakości opakowania, które nie tylko dobrze chronią artykuł schowany we wnętrzu, ale również doskonale go prezentują. Nasza hurtownia Decant ma mocno zróżnicowaną ofertę sprzedażową. Dlatego to właśnie u nas możesz dostać szklaną fiolkę z patyczkiem, która idealnie wyeksponuje Twój produkt!

fiolki szklane 10ml

Fiolka szklana z patyczkiem - poznaj jej zastosowanie

W propozycji naszego sklepu Decant szklane pojemniki są mocno zróżnicowane pod względem pojemności, kształtu oraz formy zamykania. Dlatego to właśnie u nas bez problemu odnajdziesz klasyczne butelki plastikowe, opakowania z atomizerem, czy też szklane fiolki wyposażone w patyczek. Warto wiedzieć, że szkło jest tworzywem bardzo praktycznym. Doskonale chroni ono przechowywane substancje przed czynnikami zewnętrznymi. Z kolei wariant zabarwiony na ciemno eliminuje wpływ promieni światła ultrafioletowego. Szklane fiolki są bardzo praktyczne, przez co lubią je zarówno producenci kosmetyków, jak i konsumenci. Ich niezbyt duża wielkość, powoduje, że z łatwością można transportować wybrany produkt z miejsca na miejsce. Co więcej, istnieje możliwość trzymania fiolki zawsze pod ręką np. w kieszonce torebki! Z tego powodu pojemniki tego rodzaju są najlepszym rozwiązaniem, gdy chcemy stworzyć niewielkie i łatwe w przewożeniu próbki perfum. Odwiedź nasz sklep, sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że fiolka z patyczkiem to świetny produkt!

małe fiolki szklane

Szklana fiolka z patyczkiem - co musisz o niej wiedzieć?

Dobra reklama to najważniejszy element sprzedażowy danego produktu. Zatem w jaki sposób zaprezentować wyjątkowość perfum? To bardzo proste! Wystarczy zapakować swój kosmetyk do pojemnika wyposażonego w dyfuzor (nośnik zapachu) lub patyczki. Elementy te sprawnie rozprowadzają perfumy na ciele. Natomiast pojemność opakowania pozwala przechowywać sprzedawany produkt w niewielkich ilościach. Fiolka z patyczkiem to produkt wręcz skrojony pod wspomniane zastosowania. Chcesz stworzyć atrakcyjną próbkę swoich wyrobów kosmetycznych? Pamiętaj o właściwym do tego opakowaniu. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy fiolki z patyczkiem wykonane z odpornego szkła. Takie rozwiązanie umożliwi Ci ciekawą prezentację produktów! Wiedz, że każda nasz fiolka jest niesamowicie dopracowana, dzięki temu wykazuje sporą odporność na urazy mechaniczne. Zobacz, jak prezentują się oferowane przez naszą hurtownię Decant - produkty określane, jako szklane fiolki z patyczkiem! Odwiedź nasz sklep już dziś i złóż zamówienie. Gwarantujemy satysfakcję z otrzymanych produktów!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania