Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Butelka szklana, w którą zapakowane są nieziemsko pachnące perfumy, potrafi być bardzo atrakcyjna. Przede wszystkim ze względu na swój elegancki i klasyczny wygląd, z drugiej strony — z racji tworzywa użytego do jego produkcji. A szkło ma naprawdę wiele przydatnych właściwości. Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu Decant.pl, ponieważ można tam znaleźć różnorodne, a przy tym bardzo praktyczne, rodzaje buteleczek. Wybór produktów jest spory, więc sprawdź to już dziś i dobierz właściwe opakowanie do Twoich produktów!

Butelka szklana 10 ml — dlaczego jest taka praktyczna?

Produkty służące jako pojemnik, zwłaszcza te wykonane ze szkła są bardzo lubiane wśród konsumentów, ale także w kręgu przedsiębiorstw należących do branży farmaceutycznej i kosmetycznej, a jednym z takich produktów jest bez wątpienia butelka szklana. W naszej ofercie znajdują się rozmaite buteleczki szklane 10 ml o różnych zamknięciach. Dostępne są warianty z kroplomierzemnakrętką z zakraplaczem lub zwykłą zakrętką. Jednak wśród wszystkich modeli coraz większą popularnością cieszą się szklane pojemniki z pompką. Opakowanie tego rodzaju pozwala na precyzyjne dozowanie produktów kosmetycznych, czy wyrobów farmaceutycznych w formie olejków. Doskonale nadają się także do właściwego przechowywania i aplikowania serum do twarzy. Ponadto produkty przez nas oferowane w postaci butelki 10 ml z nakrętką lub pipetą mogą mieć różne zabarwienie. Butelka, którą cechuje ciemne szkło, to doskonały sposób, aby zabezpieczyć jej wnętrze przed działaniem słońca. Dlatego ona tak doskonale sprawdza się, jako miejsce przechowywania artykułów, które nie powinny być wystawione na promieniowanie słoneczne. Dodatkowo szczelna nakrętka sprawia, że butelka szklana to niezwykle funkcjonalny pojemnik. Z tego powodu zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na Decant.pl! W opisie produktu znajdziesz szczegółowe informacje na temat buteleczki ze szkła, takie jak jej: pojemność, rodzaj zamknięcia czy cena.

Butelki szklane 10 ml — co musisz o nich wiedzieć?

Należy mieć świadomość, że nasz sklep oferuje rozmaitą pojemność pojemników ze szkła. Dlatego bez problemu możesz u nas znaleźć nie tylko butelki szklane 10 ml. Oferowane są również pojemności: 5 ml, 15 ml, 20 ml, 30 ml, 50 ml i 100 ml, idealne do przechowywania różnych substancji - nie tylko kosmetyków. Pamiętaj, produkty wymagające odpowiedniej aplikacji, takie jak serum do twarzy, powinny być zamykane nakrętką z kroplomierzem lub nakrętką z pipetą. Natomiast substancje wrażliwe na światło — w pojemniki mające ciemne szkło, które zabezpiecza wnętrze przed działaniem słońca. Zobacz, jak Twój towar może atrakcyjnie się prezentować w takim opakowaniu jak butelka szklana 10 ml. Ustal jaka ilość opakowań Cię interesuje, sprawdź dostępność w naszym sklepie i zamów! Nasza buteleczka szklana 10 ml sprawi, że Twój produkt będzie rzucał się w oczy. Z kolei jej tworzywo, czyli szkło idealnie go zabezpieczy. Przekonaj się sam, że produkty do pielęgnacji twarzy, lub włosów w postaci serum zapakowane w naszą szklaną butelkę przyciągną zdecydowanie w większej ilości zainteresowanych konsumentów. Zobacz, jak łatwo zrobisz zamówienie na naszej stronie Decant.pl i w jak szybki sposób uatrakcyjnisz swój towar. Nasza butelka szklana to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie do przechowywania kosmetyków i nie tylko!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania