Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Kształt podstawy

Kształt podstawy

Aktywne filtry

Butelka szklana, w którą zapakowane są nieziemsko pachnące perfumy, potrafi być bardzo atrakcyjna. Przede wszystkim ze względu na swój elegancki i klasyczny wygląd, z drugiej strony — z racji tworzywa użytego do jego produkcji. A szkło ma naprawdę wiele przydatnych właściwości. Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu Decant.pl, ponieważ można tam znaleźć różnorodne, a przy tym bardzo praktyczne, rodzaje buteleczek. Wybór produktów jest spory, więc sprawdź to już dziś i dobierz właściwe opakowanie do Twoich produktów!

buteleczka szklana 10ml

Butelka szklana 10 ml — dlaczego jest taka praktyczna?

Produkty służące jako pojemnik, zwłaszcza te wykonane ze szkła są bardzo lubiane wśród konsumentów, ale także w kręgu przedsiębiorstw należących do branży farmaceutycznej i kosmetycznej, a jednym z takich produktów jest bez wątpienia butelka szklana. W naszej ofercie znajdują się rozmaite buteleczki szklane 10 ml o różnych zamknięciach. Dostępne są warianty z kroplomierzemnakrętką z zakraplaczem lub zwykłą zakrętką. Jednak wśród wszystkich modeli coraz większą popularnością cieszą się szklane pojemniki z pompką. Opakowanie tego rodzaju pozwala na precyzyjne dozowanie produktów kosmetycznych, czy wyrobów farmaceutycznych w formie olejków. Doskonale nadają się także do właściwego przechowywania i aplikowania serum do twarzy. Ponadto produkty przez nas oferowane w postaci butelki 10 ml z nakrętką lub pipetą mogą mieć różne zabarwienie. Butelka, którą cechuje ciemne szkło, to doskonały sposób, aby zabezpieczyć jej wnętrze przed działaniem słońca. Dlatego ona tak doskonale sprawdza się, jako miejsce przechowywania artykułów, które nie powinny być wystawione na promieniowanie słoneczne. Dodatkowo szczelna nakrętka sprawia, że butelka szklana to niezwykle funkcjonalny pojemnik. Z tego powodu zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na Decant.pl! W opisie produktu znajdziesz szczegółowe informacje na temat buteleczki ze szkła, takie jak jej: pojemność, rodzaj zamknięcia czy cena.

mała szklana buteleczka

Butelki szklane 10 ml — co musisz o nich wiedzieć?

Należy mieć świadomość, że nasz sklep oferuje rozmaitą pojemność pojemników ze szkła. Dlatego bez problemu możesz u nas znaleźć nie tylko butelki szklane 10 ml. Oferowane są również pojemności: 5 ml, 15 ml, 20 ml, 30 ml, 50 ml i 100 ml, idealne do przechowywania różnych substancji - nie tylko kosmetyków. Pamiętaj, produkty wymagające odpowiedniej aplikacji, takie jak serum do twarzy, powinny być zamykane nakrętką z kroplomierzem lub nakrętką z pipetą. Natomiast substancje wrażliwe na światło — w pojemniki mające ciemne szkło, które zabezpiecza wnętrze przed działaniem słońca. Zobacz, jak Twój towar może atrakcyjnie się prezentować w takim opakowaniu jak butelka szklana 10 ml. Ustal, jaka ilość opakowań Cię interesuje, sprawdź dostępność w naszym sklepie i zamów! Nasza buteleczka szklana 10 ml sprawi, że Twój produkt będzie rzucał się w oczy. Z kolei jej tworzywo, czyli szkło idealnie go zabezpieczy. Przekonaj się sam, że produkty do pielęgnacji twarzy, lub włosów w postaci serum zapakowane w naszą szklaną butelkę przyciągną zdecydowanie w większej ilości zainteresowanych konsumentów. Zobacz, jak łatwo zrobisz zamówienie na naszej stronie Decant.pl i w jak szybki sposób uatrakcyjnisz swój towar. Nasza butelka szklana to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie do przechowywania kosmetyków i nie tylko!

Najczęściej zadawane pytania:

Jakie są zastosowania butelek szklanych 10 ml dostępnych na decant.pl?

Nasze butelki szklane 10 ml są idealne do przechowywania i dystrybucji szerokiej gamy produktów, takich jak olejki eteryczne, esencje, perfumy, a także próbki kosmetyków. Butelki są z powodzeniem wykorzystywane również do produktów chemicznych takich jak powłoki ceramiczne na samochodzy, lakiery do zaprawek i wiele innych. Ich rozmiar jest odpowiedni do przenoszenia w torebce lub na podróż.

Czy te butelki szklane są odporne na uszkodzenia chemiczne i nie wpływają na zawartość?

Tak, nasze butelki szklane 10 ml są wykonane z wysokiej jakości szkła, które jest odporne na działanie substancji chemicznych. To zapewnia, że przechowywane w nich produkty nie ulegają zanieczyszczeniu ani nie tracą swoich właściwości.

Czy butelki te są łatwe w użyciu i aplikacji produktu?

Absolutnie. W zależności od wybranego rodzaju zamknięcia, nasze butelki szklane 10 ml mogą być wyposażone w kroplomierze, atomizery lub tradycyjne zakrętki, co ułatwia precyzyjne dozowanie i aplikację produktu.

Czy butelki te są przyjazne dla środowiska?

Tak, nasze butelki szklane 10 ml są ekologiczne. Szkło jest materiałem w pełni nadającym się do recyklingu i może być wielokrotnie wykorzystywane, co przyczynia się do redukcji odpadów i ochrony środowiska.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania