Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Obecnie opakowanie przyciągające wzrok ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży np. produktów kosmetycznych bądź wyrobów medycznych. Dlatego szklana fiolka idealnie sprawdza się w promowaniu substancji znajdujących się w jej wnętrzu. Należy wiedzieć, że jest to artykuł lubiany zarówno przez producentów, jak i klientów, ze względu na wysoką estetykę oraz ogromną funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wariantami tego produktu, które można odnaleźć na naszej stronie internetowej Decant.pl!

Fiolki szklane 3 ml

Szklane fiolki 3 ml - łatwe korzystanie z kosmetyków

Aby zachęcić klientów do zakupu różnych produktów, należy zastosować dobrej jakości i wizualnie ciekawe opakowanie. Dodatkowo używany pojemnik musi być szczelny, bo tylko w taki sposób można mieć pewność, że substancja znajdująca się we wnętrzu nie wypłynie np. podczas transportu. Natomiast niewielkie opakowania typu butelki czy fiolki szklane rewelacyjnie sprawdzają się do tworzenia próbek kosmetyków, które pozwalają ciekawie i skutecznie wypromować sprzedawany artykuł. Małe wymiary pozwalają zapakować niedużą ilość np. 3 ml oferowanej substancji, dzięki temu klienci mogą zdecydować (prze      z konkretnym zakupem) czy dany produkt im odpowiada. Fiolki szklane są interesującym rozwiązaniem nie tylko ze względu na ich niewielkie rozmiary. Dużym atutem tych opakowań jest również materiał użyty w produkcji, czyli wysokogatunkowe szkło. Dzięki temu szklana butelka lub fiolka ma przezroczyste ścianki, które umożliwiają stałą kontrolę ilość substancji znajdującej się we wnętrzu. Ponadto warto wiedzieć, że szkło nie reaguje w żaden sposób z produktami kosmetycznymi, a nawet tymi należącymi do branży farmaceutycznej, dlatego fiolki to doskonałe rozwiązanie.

Fiolki szklane 3 ml

Szklana fiolka 3 ml - co musisz o niej wiedzieć?

Należy wiedzieć, że opakowanie nie tylko powinno przyciągać wzrok. Jego istotną rolą jest również funkcjonalność. Ważną cechą idealnej fiolki jest to, aby nie przeciekała i była praktyczna w użytkowaniu, jak i transportowaniu. Oferowana przez nasz sklep internetowy Decant.pl szklana fiolka mieści się w dłoni, dzięki temu produkt w niej zamknięty może być używany nawet w podróży. Kolejną istotną kwestią w przypadku opakowań jest ich sposób zamknięcia. Dlatego można spotkać fiolki zamykane na plastikowe nakrętki, czy zatykane korkiem. Jednak najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest sytuacja, gdy fiolka szklana wykończona jest atomizerem, dzięki któremu korzystanie np. z perfum czy mgiełki staje się bardzo proste. Fiolka szklana 3ml to bez wątpienia doskonały sposób, na przechowywanie substancji płynnych, bądź półpłynnych różnego pochodzenia. Dlatego, gdy jesteś producentem kosmetyków lub wyrobów medycznych, zachęcamy do zapoznania się z elementami naszej oferty! W naszym asortymencie można znaleźć ciekawe fiolki czy praktyczne opakowania takie jak fiolka szklana (np. z atomizerem). Dzięki naszym propozycjom każdy produkt ma szansę być pięknie wyeksponowany. Zobacz, jak fiolka szklana sprawdzi się w promocji Twojego produktu! Poznaj naszą ofertę na najwyższej jakości produkty, jak choćby fiolki szklane 3ml zakręcane!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania