Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Fiolka szklana to idealny pojemnik do przechowywania perfum. Jej kształt i forma powoduje, że jest to niezwykle praktyczne opakowanie, które nie tylko pięknie się prezentuje, lecz jest również bardzo funkcjonalne. Tego typu buteleczka na perfumy lubiana jest wśród producentów kosmetyków, zwłaszcza w przypadku tworzenia tzw. próbek oraz w szerokim gronie konsumentów. Sprawdź koniecznie produkty oferowanie na naszej stronie internetowej, a wśród nich - nasze fiolki szklane!

Szklana fiolka — użyteczny rodzaj butelki do przechowywania perfum

W wielu branżach (np. kosmetycznej, czy farmaceutycznej) uwielbiane są szklane opakowania, ze względu na właściwości tego materiału. Preferowane jest zwykle szkło o lekko brązowej barwie lub przezroczyste. W przypadku gdy szklane fiolki są barwione, zamknięta w ich wnętrzu substancja nie traci swych istotnych cech z powodu działania promieni słonecznych. Z kolei przejrzyste butelki są doskonałe do oceny zawartości, ilości i jakości preparatu umieszczonego w środku. Szkło jest niezwykle praktycznym tworzywem wykorzystywanym do tworzenia pojemników na leki, czy perfumy. Jest ono lekkie, stosunkowo trwałe i odporne, a w postaci fiolki na perfumy — idealnie mieści się w dłoni, czy też w niewielkiej kieszonce w torebce. Butelki wykonane ze szkła bardzo często są zamykane w sposób niezwykle praktyczny. Nie dość, że chronią one szczelnie dostępu do swej zawartości, to dodatkowo mają one różnorodne formy. Szklane fiolki mogą być zamykane zwykłą zakrętką lub taką w postaci atomizera. Warto wiedzieć, że drugi rodzaj zamknięcia jest niezwykle funkcjonalny, ponieważ pozwala aplikować niewielkie ilości substancji, a w przypadku produktów pielęgnacyjnych ma to ogromne znaczenie.

Co musisz wiedzieć na temat fiolek na perfumy lub na inne kosmetyki?

Butelki ze szkła to produkty, które nie reagują ze substancjami chemicznymi, przez co doskonale odnajdują się w farmacji, przemyśle czy kosmetologii, ale nie tylko. Szklane fiolki to również pojemniki rewelacyjnie prezentujące artykuły zamknięte w swoim środku. Tworzywo to jest bardzo estetyczne i eleganckie, zwłaszcza fiolki na perfumy, które na przestrzeni lat przybrały przeróżne kształty. Na naszej stronie Decant.pl znajdują się bardzo użytkowe szklane fiolki o rozmaitej pojemności, w tym te o pojemności 3 ml, a taki rozmiar zawsze sprawdza się w przypadku podróży lub w sytuacji, gdy konieczne jest, aby dany produkt mieć zawsze pod ręką! Dodatkowo dużym atutem tych buteleczek jest możliwość ich ponownego wykorzystania. Fiolka ze szkła ma niezwykle praktyczne zastosowanie, ładnie wygląda i pozwala zachować przechowywaną substancję bez zmiany jej właściwości. Zobacz, co dokładnie prezentuje strona internetowa naszego sklepu i wykorzystaj jeden oferowanych produktów w przypadku swoich artykułów. Sprawdź, jak korzystnie może prezentować się opakowanie i jak bardzo praktyczne może ono być. Postaw na szkło a Twoja fiolka na perfumy będzie estetyczna i trwała, natomiast po zużyciu kosmetyku będzie nadawała się do ponownego użytku! Pojemniki oferowane przez Decant.pl cechują się wysoką jakością i dostępne są dla Ciebie już dziś!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.