Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Availability: 58717 In Stock

Plastikowa fiolka o pojemności 2 ml została wyposażona we wciskany atomizer z nasadką. To niewielkie i lekkie opakowanie jest bardzo poręczne, można je zawsze mieć ze sobą, wyrzucone do torebki lub w kieszeni. 2 ml to pojemność optymalna, aby zapoznać się z zapachem nowych perfum. Fiolka na próbki perfum jest świetnym sposobem na prezentację nowych zapachów wśród klientów.

Atomizer pozwala na rozpylenie idealnej ilości perfum, dzięki czemu opakowanie można uznać za bardzo ekonomiczne.

Fiolka plastikowa 2 ml to niewielkie, bardzo praktyczne opakowanie, które lubią nie tylko producenci kosmetyków czy wyrobów medycznych, lecz również ich użytkownicy. Zobacz, jakie dokładnie produkty znajdują się w ofercie naszej strony internetowej Decant.pl. Jesteśmy doświadczonym dystrybutorem pojemników różnej maści, przeznaczonych do przechowywania rozmaitych substancji. Sprawdź, czy w naszej propozycji nie ma produktu spełniającego Twoje oczekiwania!

fiolki plastikowe 2ml

Fiolki 2ml a inne produkty do przechowywania

Współczesny rynek oferuje mnogość opakowań. Każdy z nich cechuje się innymi właściwościami i rozmiarami. Nasz sklep Decant.pl oferuje wysokiej jakości pojemniki plastikowe, które pomieszczą niewielkie ilości substancji np. tylko 2 ml. Dzięki temu istnieje możliwość tworzenia próbek m.in. produktów do pielęgnacji ciała, które wśród licznego grona klientów branży kosmetycznej są bardzo lubiane. Taka ilość pozwala zapoznać się ewentualnym zainteresowanym, czy dany produkt spełnia ich oczekiwania, co sprawia, że chętniej decydują się na zakup większego opakowania, testowanego kosmetyku. Największymi zaletami, jakimi charakteryzują się nasze plastikowe fiolki 2 ml, jest tworzywo sztuczne zastosowane podczas produkcji. Pozwala na długotrwałe użytkowanie opakowania, ponieważ wykazuje ono sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym jego nagłe potłuczenie (szkło niestety nie jest aż tak trwałe). Dodatkowo materiał ten nie jest aktywny chemicznie, dlatego przechowywane w nich substancje nie zmieniają swego składu, ani właściwości. Dla pewności zawsze przed umieszczeniem danej substancji w opakowaniu warto przetestować jednak wytrzymałość danego opakowania.

fiolka 2 ml

Plastikowa fiolka 2 ml — co musisz o niej wiedzieć?

Do przechowywania produktu farmaceutycznego bądź kosmetycznego, producenci bardzo często wykorzystują plastikowe fiolki. Jest to wynik ich wielu przydatnych właściwości. Mianowicie to bardzo odporne pojemniki, które z biegiem czasu nie tracą swego kształtu. Dodatkowo są one niezwykle poręczne, co oznacza, że można je schować w bagażu podręcznym (czyli wybrany kosmetyk można mieć zawsze pod ręką!). Co więcej, plastikowe fiolki doskonale nadają się w przypadku ponownego ich napełniania. Z tego powodu wielokrotnie mogą być one użytkowane. Dlatego, jeżeli jesteś producentem kosmetyków do pielęgnacji np. ciała, lub po prostu potrzebujesz zamknąć w praktycznym opakowaniu swój produkt - sprawdź ofertę dostępną na naszej stronie internetowej. U nas znajdziesz wszystko, co niezbędne do przechowywania substancji płynnych lub półpłynnych, w tym bardzo praktyczne i pięknie się prezentujące plastikowe fiolki!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania