Aktywne filtry

Szeroki wybór słoików szklanych - dostosuj naszą ofertę do swoich potrzeb

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się solidne słoje szklane o różnej pojemności, w tym atrakcyjne słoiki szklane brązowe. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb jak najszerszej grupy klientów, dlatego w naszym magazynie posiadamy hurtowe ilości słoików dostępnych do zakupu w każdym momencie. W ofercie posiadamy także zakrętki pasujące do oferowanych słoików. Zachęcamy do osobistego sprawdzenia zalet opakowań wykonanych ze szkła. Jest to rozwiązanie korzystne zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym.

Słoik szklany na białym tle

Szklane słoiki wysokiej jakości

Nie ma chyba kuchni, w której nie znalazłby się co najmniej jeden słoik z pokrywką. Nawet jeżeli nie robisz samodzielnie przetworów, to i tak kupujesz wiele produktów opakowanych w szkło. Sklep ze słoikami szklanymi oferuje swoim klientom zarówno duże, jak i małe słoiki szklane. W ofercie sklepu Decant znajdziesz wytrzymałe naczynia ze szkła, w których można wygodnie przechowywać rozmaite produkty spożywcze lub kosmetyczne.

Szkło to tak naprawdę niezastąpione tworzywo, które jest nie tylko powszechnie dostępne, ale także relatywnie tanie. Szklany słoik posłuży świetnie do przetworów słonych i słodkich, marynat, olei, czy produktów sypkich. Jego zawartość jest doskonale chroniona przed działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu ani nie wysychają, ani nie absorbują znajdującej się w powietrzu wilgoci. Produkty zamknięte w słoik ze szkła na długo zachowują optymalne wartości spożywcze czy chemiczne.

Brązowy słoik szklany na ozdobnym kamieniu

Szklane słoiki — co musisz o nich wiedzieć?

Słoiki szklane to doskonała alternatywa dla opakowań wykonanych z plastiku, które nadają się do wielokrotnego użycia lub do przetworzenia. Mogą służyć do przechowywania przetworów, gotowych dań, produktów suchych. To doskonałe opakowania, które są całkowicie pozbawione zapachu, a podczas ich użytkowania nie wydzielają się z nich żadne substancje, ponieważ szkło nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne, co może dziać się w przypadku opakowania z tworzywa sztucznego. Hurtownia słoików szklanych Decant to miejsce, w którym kupisz rozmaite szklane opakowania z pokrywkami. Co oznacza, że można dostać takie rozmiary jak:

Słoiki szklane o różnej pojemności to trwałość i wygoda, a także gwarancja wysokiej jakości. Grube szkło może być wykorzystywane w domu dużo dłużej niż plastik, a wykonany z niego słoik szklany może posłużyć przez kilka lat. Poza tym szkło łatwo jest utrzymać w optymalnej czystości. Do kupowanych u nas słoików należy dobrać odpowiednią ilość pasujących do nich zakrętek. Jeżeli potrzebne Ci są słoiki ze szkła, koniecznie zapoznaj się z całą naszą ofertą dostępną online.

Opakowania wykonane z plastiku są lekkie i wygodne w użytkowaniu, jednak nie zawsze sprawdzają się jako pojemniki odpowiednie do przechowywania produktów spożywczych, kosmetyków czy detergentów. W przeciwieństwie do szklanych słoików opakowania z tworzyw sztucznych mogą wchodzić w reakcję chemiczną z ich zawartością. To z kolei może wpływać na jakość znajdującego się wewnątrz produktu.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.</em >