Aktywne filtry

Szklane słoiki to doskonała alternatywa dla opakowań wykonanych z plastiku. Szkło nadaje się do ponownego użycia lub do przetworzenia. Słoiki szklane mogą służyć do przechowywania przetworów, gotowych dań lub produktów suchych. To doskonałe opakowania, które są całkowicie pozbawione zapachu, a podczas ich użytkowania nie wydzielają się z nich żadne substancje, ponieważ szkło nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne, co może dziać się w przypadku opakowania z tworzywa sztucznego. Hurtownia słoików szklanych Decant to miejsce, w którym kupisz rozmaite szklane opakowania z pokrywkami.

Szklane słoiki wysokiej jakości

Nie ma chyba kuchni, w której nie znalazłby się co najmniej jeden słoik z pokrywką. Nawet jeżeli nie robisz samodzielnie przetworów, to i tak kupujesz wiele produktów opakowanych w szkło. Sklep z słoikami szklanymi oferuje swoim klientom zarówno duże, jak i małe słoiki szklane. W ofercie sklepu Decant znajdziesz wytrzymałe naczynia ze szkła, w których można wygodnie przechowywać rozmaite produkty spożywcze lub kosmetyczne.

Szkło to tak naprawdę niezastąpione tworzywo, które jest nie tylko powszechnie dostępne, ale także relatywnie tanie. Szklany słoik posłuży świetnie do przetworów słonych i słodkich, marynat, olei, czy produktów sypkich. Jego zawartość jest doskonale chroniona przed działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu ani nie wysychają, ani nie absorbują znajdującej się w powietrzu wilgoci. Produkty zamknięte w słoik ze szkła na długo zachowują optymalne wartości spożywcze czy chemiczne.

Słoiki szklane hurtownia Decant

Opakowania wykonane z plastiku są lekkie i wygodne w użytkowaniu, jednak nie zawsze sprawdzają się jako pojemniki odpowiednie do przechowywania produktów spożywczych, kosmetyków czy detergentów. W przeciwieństwie do szklanych słoików opakowania z tworzyw sztucznych mogą wchodzić w reakcję chemiczną z ich zawartością. To z kolei może wpływać na jakość znajdującego się wewnątrz produktu. Dostępne w sklepie Decant słoiki szklane o różnej pojemności to trwałość i wygoda, a także gwarancja wysokiej jakości. Grube szkło może być wykorzystywane w domu dużo dłużej niż plastik, a wykonany z niego słoik szklany może posłużyć przez kilka lat. Poza tym szkło łatwo jest utrzymać w optymalnej czystości. Do kupowanych u nas słoików należy dobrać odpowiednią ilość pasujących do nich zakrętek. Jeżeli potrzebne Ci są słoiki ze szkła, koniecznie zapoznaj się z całą naszą ofertą dostępną online.

Nasza oferta to solidne słoje szklane o różnej pojemności, możesz wybrać słoik najbardziej odpowiedni ze względu na Twoje potrzeby. Dokładamy wszelkich starań, aby z naszej oferty mogło skorzystać jak najwięcej klientów, w magazynie mamy hurtowe ilości słoików, które można zakupić w każdej chwili. Prosimy o zapoznanie się z całą naszą ofertą, zapraszamy do wyboru szklanych słoików wraz z zakrętkami. Sprawdź osobiście korzyści, jakie niosą ze sobą opakowania wykonane ze szkła. To rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne.

Produkt został dodany do porównania