Aktywne filtry

Flakon na perfumy to coś więcej niż funkcjonalne opakowanie do przechowywania pachnideł. Piękne zapachy wymagają przemyślanej ekspozycji, dlatego tak ważne jest, aby flakonik do perfum miał elegancką formę. W ofercie polskiego importera opakowań szklanych i plastikowych Decant znajdziesz pojemniki do perfum, które zachwycają oryginalną formą i efektownym wykończeniem, doskonale prezentując się na sklepowej półce i odnajdując się w małej damskiej torebce. Sprawdź i dobierz flakon, który będzie korespondował z jego zawartością.

Butelki na perfumy z atomizerem - praktyczne i dekoracyjne

W asortymencie Decant znajdziesz szeroki wybór flakonów do perfum o zróżnicowanych pojemnościach, z czego największym zainteresowaniem cieszą się pojemniki 50 ml. Wykonane z grubego ozdobnego szkła flakony do przechowywania perfum przypadną do gustu każdej osobie preferującej klasyczne formy. Na szczególną uwagę zasługuje ozdobna jasna nasadka wzbogacona o złocony otok. W połączeniu z dekoracyjnym flakonikiem tworzy elegancką kompozycję przywodzącą na myśl tradycyjne francuskie perfumy. Flakon na perfumy z atomizerem z oferty Decant jest w pełni szczelny i wykonany z bezpiecznego szkła. Pojemność 50 ml jest najbardziej uniwersalna - w zależności od preferencji możesz przechowywać perfumy w torebce bądź eksponować na półce. Jeżeli poszukujesz pojemników podróżnych, możesz wybrać mniejsze produkty ze szkła bądź tworzywa sztucznego.

Produkty oferowane przez Decant mają wygodny atomizer (lub inne formy zamknięć), który umożliwia precyzyjne dozowanie zapachu. Butelki do perfum są przeznaczone do wielokrotnego napełniania, dlatego świetnie sprawdzą się u Pań, które kupują preferują zakup perfum w rozlewniach. Samo opakowanie składa się z trzech elementów - butelki, atomizera oraz nasadki. Jeżeli preferujesz ekologiczny styl życia i nie chcesz przyczyniać się do gromadzenia odpadów, powinieneś rozważyć zakup flakonu. Większe pojemniki z powodzeniem sprawdzą się na wody toaletowe czy mgiełki do ciała oraz inne produkty kosmetyczne.

Szklany flakon na perfumy - eko alternatywa

Flakony na perfumy ze szkła są nie tylko ekologiczne, ale i eleganckie. Ze względu na ozdobną fakturę butelki mogą stanowić element dekoracyjny - ustawione na szklanej półce lub toaletce pozwolą Ci wzbogacić kolekcję o nową i niepowtarzalną formę. W odróżnieniu od pojemników z tworzywa sztucznego prezentują się bardzo stylowo i elegancko. Wykonane z bezpiecznego transparentnego szkła sprawdzą się zarówno w domu, jak i podróży. Biorąc pod uwagę, że flakoniki mogą być napełniane wielokrotnie, koszt zakupu bardzo szybko się zwróci. Warto zaznaczyć, że flakony na perfumy szklane to opakowania idealnie nadające się do przechowywania również perfum dla mężczyzn.

Jeśli potrzebne są Ci ozdobne flakony na perfumy - hurtownia Decant ma w swojej ofercie wyjątkowe produkty! Szklane flakoniki są chętnie wybierane przez hurtowników oraz dystrybutorów oryginalnych perfum francuskich. Perfumy z rozlewni to ekonomiczna alternatywa dla produktów drogeryjnych - ich jakość nie odbiega od zapachów sprzedawanych w perfumeriach. Zamknięte w szczelnych pojemnikach nie wietrzeją i zachowują swoją oryginalną formę przez długi czas. Oprócz walorów funkcjonalnych warto zwrócić uwagę na kwestie wizualne - dekoracyjny flakon na perfumy z atomizerem prezentuje się bardzo korzystnie i sprawia, że zawartość kojarzy się z luksusem i najwyższą półką. Jeżeli zainteresowała cię nasza oferta i chcesz zamówić flakony w hurtowej ilości, zachęcamy do kontaktu! Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas dokładnie to, czego potrzebujesz w atrakcyjnej cenie i świetnej jakości!

Produkt został dodany do porównania