Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Butelki szklane brązowe hurtownia

Od jakiegoś czasu butelka szklana wraca do łask. Dlatego obecnie na rynku można ją dostać w różnych formach i kolorach. Co więcej, produkt tego rodzaju oferowany jest w różnorodnych rozmiarach. Nasza hurtownia Decant proponuje wysokiej jakości brązowe szklane butelki o pojemności 5, 10, 15, 20, 30, 50, 100 ml. Przekonaj się sam, czym dokładnie charakteryzują się nasze produkty do przechowywania kosmetyków, lub wyrobów medycznych i wybierz interesującą Cię pojemność. Sprawdź nasz sklep już dziś!

Butelki szklane brązowe

Butelka szklana brązowa - najważniejsze informacje

W naszej hurtowni Decant dostępne są rozmaite brązowe butelki szklane, które doskonale sprawdzają się, jako pojemniki do przechowywania. Ich wielkość oraz kształt są dostosowane do trzymania kosmetyków, wyrobów medycznych lub innych artykułów. Jest to również efekt wyboru szkła użytego w procesie produkcyjnym, ponieważ nie reaguje on chemicznie z artykułem zamkniętym we wnętrzu butelki. Dodatkowo produkt tego rodzaju jest bezsmakowy, bezwonny, a przy okazji gazoszczelny. Butelka szklana brązowa jest pojemnikiem bardzo atrakcyjnym, który mocno przyciąga wzrok. Ponadto dzięki postawieniu na ciemny kolor szkła, butelka nie przepuszcza promieni słonecznych. Tym samym zawartość butelki jest niezwykle skutecznie chroniona. Zwłaszcza przed szkodliwym działaniem światła ultrafioletowego, ponieważ mogłoby zmienić właściwości chemiczne przechowywanego artykułu. Z tego powodu szklana butelka brązowa jest bardzo ceniona przez producentów należących do branży kosmetycznej, czy farmaceutycznej.

Butelki brązowe

Butelki brązowe - co musisz o nich wiedzieć?

Nasza hurtownia Decant cechuje się bogatym asortymentem - mocno zróżnicowanym. Wystarczy wybrać, pojemność butelki i złożyć zamówienie. Warto jednak wcześniej zwrócić uwagę na rodzaj zamknięcia, ponieważ oferowane są rozmaite warianty. Dzięki czemu butelka szklana może być różnorodnie używana. Dlatego produkty tego typu dostępne są z idealnie pasującym, klasycznym zamknięciem na gwint. Ponadto można otrzymać warianty z wygodnym atomizerem, lub praktyczną pompką. Warto wiedzieć, że takie rozwiązana doskonale sprawdzają się w przypadku przechowywania serum do twarzy! Brązowa butelka należy do grupy poręcznych pojemników służących do przechowywania rozmaitych produktów. W jej wnętrzu można trzymać zarówno artykuły sypkie, jak i płynne. Warto wiedzieć, że klienci cenią sobie oferowane przez naszą hurtownię produkty tego rodzaju, ponieważ mogą mieć one różnorodny rozmiar, kształt i zamknięcie. Co więcej, cechuje je bardzo przystępna cena! Jeśli szukasz brązowe butelki szklane - hurtownia Decant to doskonały wybór!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.