Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 2,00 zł

Materiał podstawowy

Materiał podstawowy

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Atrakcyjne produkty takie jak kosmetyki, perfumy oraz inne wyroby w formie płynnej powinny przykuwać oko klienta i intrygować. Tu z pomocą mogą przyjść małe szklane butelki z przezroczystego szkła. To opakowanie, które pozwala znakomicie wyeksponować towar, jest łatwy do przechowywania oraz nie ulega uszkodzeniom. Szklane butelki z przezroczystego szkła to znakomite rozwiązanie, gdy potrzebny jest elegancki pojemnik na prezent oraz inne upominki. Sprawdź czym cechuje się fiolka szklana 8ml od Decant.pl.

Wysokiej jakości małe fiolki ze szkła o pojemności 8 ml

Dlaczego miniaturowe, szklane fiolki oraz szklane słoiki z miniaturowego z przezroczystego szkła są typem produktu, który jest tak często wybierany do zapakowania wszelkiego rodzaju kosmetyków oraz perfum? Takie pojemniki między innymi znakomicie prezentują się w sklepie — przezroczysty materiał przyozdobiony w wysokiej jakości kolor sprawiają, że wygląd produktu wygląda bardzo ciekawie. Nie mniej istotna jest wygoda korzystania z produktu. Gwarantują ją dwie kwestie. Pierwsza z nich to niewielki rozmiar oraz pieczołowicie wykonany kształt, które gwarantują, że szklana fiolka 8 ml będzie przyjemnie leżeć w ręce (a także jest łatwa w magazynowaniu, co z pewnością docenią dostawcy prowadzący hurtownię). Co niemniej istotne, szklane fiolki 8ml z przezroczystego szkła od Decant.pl wyposażone są w bardzo dobrej jakości atomizer. Dzięki niemu szklana butelka z takim gwintem jest łatwa w użyciu oraz szklane fiolki 8ml z atomizerem nie stwarzają ryzyka wycieknięcia produktu. Fiolki z przezroczystego szkła to zatem kategorie produktów, które są nie tylko znakomitym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju upominki oraz minimalistyczne gadżety czy akcesoria dla pojedynczych, ale i również dla producenta perfum masowo wyrabiający produkt kosmetyczny.

Fiolki szklane 8 ml

Wytrzymałe szklane fiolki 8 ml z przezroczystego szkła

Szklane butelki z przezroczystego szkła od Decant.pl wykonywane są z dobrej jakości materiału. Stosując taki materiał minimalizujemy wszelkie uszkodzenia butelki, które mogłyby pojawić się przy okazji użytkowania — prawidłowe korzystanie z butelki w zasadzie gwarantuje, że nie wystąpią jakiekolwiek uszkodzenia butelki. Warto mieć na uwadze, że szklany materiał sprawia, iż słoiki mini z przezroczystego szkła mogą być wielokrotnie wykorzystywane, co powinno zainteresować zwłaszcza klientów indywidualnych. Warto mieć na uwadze, że w naszej usłudze znajduje się darmowa wysyłka — tego rodzaju wysyłki oferujemy gdy rozmiar zamówienia dojdzie do kwoty 300 złotych. Wysyłany przez nas towar i materiał przygotowany jest tak, by zapobiec wszelkim uszkodzeniom, zatem otwierając paczkę nasi klienci nie muszą obawiać się, że natrafią na fiolki, które uległy uszkodzeniom. Dobry stan w jakim docierają produkty gwarantuje również to, że nie oszczędzamy na magazynowaniu. Co nie mniej istotne, zapewniamy również bezpieczne płatności i prowadzimy regularną wyprzedaż. Sprawdź więc nasze produkty, jak choćby szklana butelka z przezroczystego szkła pojemność 8 ml czy fiolki szklane 8 ml zakręcane i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie bądź swojego przedsiębiorstwa.

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania