Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3,00 zł

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Aktywne filtry

Butelki plastikowe 200 ml hurtownia

Butelka PET to opakowanie niezwykle mocno wykorzystywane w branży kosmetycznej, farmaceutycznej i nie tylko, które można poddać recyklingowi. Dlatego produkt tego rodzaju, w naszym sklepie Decant jest dostępny w rozmaitych formach, kształtach i kolorach. Co więcej, sama pojemność butelki plastikowej może być rozmaita! Warto więc wiedzieć, że ostatnio sporą popularnością cieszy się wariant, którego pojemność to 200 ml. Jeśli potrzebujesz butelki plastikowe 200 ml - hurtownia Decant to doskonały wybór!

Butelki plastikowe PET

Plastikowa butelka 200 ml - najważniejsze cechy

Chcąc atrakcyjnie zaprezentować kosmetyki lub wyroby medyczne, warto zastanowić się nad odpowiednim dla nich opakowaniem. Dlatego nasza hurtownia Decant oferuje wysokiej jakości i bardzo atrakcyjne wizualnie butelki PET 200 ml. Pojemnik ten służy nie tylko do przechowywania sprzedawanego produktu. To również doskonały sposób, aby przyciągnąć uwagę klientów! Dzięki dobrze dobranej butelce PET łatwej wzbudzić zainteresowanie artykułem znajdującym się w jej wnętrzu. Odżywki do włosów, kremy do twarzy i wiele innych produktów doskonale się prezentują w opakowaniu takim jak butelka PET 200 ml. Dlaczego? Jest to pojemnik praktyczny i bardzo funkcjonalny. Ponadto świetnie eksponują one kosmetyk, ponieważ kolor ścian powoduje, że butelka plastikowa 200 ml staje się przezroczysta. Taki wariant również doskonale uwidacznia etykietę. Dzięki temu zawartość jest właściwie chroniona, a przy okazji ciekawie zaprezentowana.

buteleczka plastikowa 100 ml

Plastikowe butelki 200 ml - co musisz o nich wiedzieć?

Hurtownia Decant ma niezwykle bogaty asortyment, wśród którego można odnaleźć liczne opakowania na kosmetyki i nie tylko, w tym butelki plastikowe. Są to produkty szczelne, odporne na urazy mechaniczne i mogą mieć różne zamknięcia. Dlatego w naszej ofercie znajdują się butelki z atomizerem, pompką dozującą, czy z triggerem. Ponadto są oferowane klasyczne warianty, zamykane zakrętką na gwint. Jest to idealna propozycja dla producentów wyrobów medycznych, czy kosmetycznych. Zwłaszcza że ich cena jest niezwykle przystępna. Butelki wykonane z tworzywa sztucznego nie ulegają odkształceniom, nadają się do transportu, a przy okazji prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Dzięki temu nasza oferta jest dostępna dla dużej grupy klientów, nawet indywidualnych. Jeżeli potrzebujesz odpowiedniego opakowania do przechowywania artykułów sypkich, płynnych i półpłynnych - zastosuj plastikowe butelki od Decant.pl! Gwarantujemy wysoką jakość produktów, dobrą cenę i duży wybór pojemników. Nie czekaj i sprawdź asortyment naszej hurtowni już dziś!

Firma Decant Opakowania zaleca klientowi wykonanie we własnym zakresie testów opakowania i upewnienie się, że medium które chce zastosować będzie stanowić wraz z opakowaniem bezpieczny i zgodny z wymogami prawnymi produkt. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania opakowań.

Produkt został dodany do porównania