Firma Decant.pl powstała dokładnie 3 marca 2014 roku i od samego początku naszej rynkowej obecności byliśmy sklepem internetowym. Wiedzieliśmy bowiem, że przyszłość to sprzedaż online, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę nasz model biznesowy. Ideą, która wykreowała Decant było dostarczenie klientom oryginalnych perfum w małych, przeznaczonych głównie do testów i poznania zapachu pojemnościach. Działalność jednak szybko ewoluowała i w odpowiedzi na potrzeby rynku staliśmy się importerem i dystrybutorem opakowań kosmetycznych i detergentowych. Nasza oferta i nasze podejście do prowadzenia działalności dały podwaliny nazwie - decant pochodzi z języka angielskiego i oznacza “przelewać z jednego pojemnika do drugiego”. Nie mogliśmy wymyślić dla naszego sklepu lepszej, bardziej dopasowanej nazwy jak na tamten moment! Co więcej, według nas nazwa firmy doskonale odzwierciedla również jej obecny profil.

Dziś w naszej ofercie można znaleźć szereg opakowań plastikowych oraz szklanych wraz z wszelkimi dostępnymi rodzajami zamknięć, które można dobrać według potrzeb. Pomagamy również i doradzamy naszym klientom w doborze odpowiedniego opakowania na ich produkty. Jeżeli potrzebujesz opakowania, którego nie możesz znaleźć w naszej standardowej ofercie – to również nie jest dla nas żaden problem. Dostarczymy dla Ciebie produkt, który spełni wszystkie wymagania i oczekiwania.

Oferta sklepu stale się powiększa o nowe modele i rodzaje opakowań, podobnie jak grono klientów. Lata rozwoju oraz ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby rynku sprawiły, że doskonale go rozumiemy, a także potrzeby współczesnego klienta, który ceni jedną rzecz absolutnie niezmienną w biznesowej filozofii firmy Decant.pl - najwyższą jakość oferowanych produktów oraz usług.

Produkt został dodany do porównania